werrka
30.01.09, 13:04
Dziewczyny! czy ktoras juz fizycznie przeszla przez ten system przelewu, w HSBC chyba jest dostepny tylko telefonicznie. Jakie są koszty faktyczne? Zalezy mi na odpowiedziach praktykow :))) Wieczorkiem odwiedze Was tutaj jeszcze raz, moze ktos mnie oswieci:)