Dodaj do ulubionych

Propozycja dla admina

IP: 217.197.165.* 18.09.02, 14:54
Wprowadz zasade: skargi na tresc postow (czy tez wszystkie zazalenia) prosimy
wysylac na adres emaliowy. Po pierwsze na tym forum nie beda umieszczane
linki do tych postow. Po drugie nie beda pojawiac sie na tym forum dyskusje
dotyczace zasadnosci skargi. Co prawda niektorzy beda z tego powodu cierpiec
(np. Sala, czyli 120 dni Sodomy), ale to chyba nie jest jakis wielki koszt. A
co zrobicie z tymi skargami, to wasza sprawa (np. przekierujcie je na adres
Sali).
Obserwuj wątek
    • bykk Re: Propozycja dla admina 18.09.02, 15:09
      Niech Cię:))!
      Aleś wymyślił,przecie tu się robi coraz ciekawiej i weselej.
      Chcesz,aby cichutko poza plecami kablowali jak za starych dobrych czasów?
      Niech wali prosto z mostu,a drugi niech oceni.
      Takie moje zdanie i Niech-aj mnie nie próbuje przekonać.
      Kablowaniu mówię stanowcze nie!
      hej!
      Chamstwu trzeba.... jak to często cytuje Zdzicha Kobuszewskiego!
      • zdzicha Re: Proporcja dla admina 18.09.02, 15:18
        A Niech go!
        Też se wykompinował. W ogóle się z nim nie zgadzam (ale to pewnie dlatego, ze
        jest przed 23.00). Nie tylko linki powinny tu trafiac, ale w ogóle całe
        dyskusje. Po pierwsze, byłoby to ułatwienie dla forumowiczów - nie trzeba by
        było szukać flugów po wszystkich 500 forach, tylko zajrzec tutaj i od razu
        byłoby jasne kto z kim i dlaczego, a po drugie łatwiej miałby ADM.
        /I wężykiem, wężykiem....
        • kropka. Re: Proporcja dla admina 18.09.02, 16:31
          to może załozyć forum FLUGI?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka