Gość: Niech
IP: 217.197.165.*
18.09.02, 14:54
Wprowadz zasade: skargi na tresc postow (czy tez wszystkie zazalenia) prosimy
wysylac na adres emaliowy. Po pierwsze na tym forum nie beda umieszczane
linki do tych postow. Po drugie nie beda pojawiac sie na tym forum dyskusje
dotyczace zasadnosci skargi. Co prawda niektorzy beda z tego powodu cierpiec
(np. Sala, czyli 120 dni Sodomy), ale to chyba nie jest jakis wielki koszt. A
co zrobicie z tymi skargami, to wasza sprawa (np. przekierujcie je na adres
Sali).