Dodaj do ulubionych

wysyłanie linków - problem

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.05, 21:54
Chcę wysłać mailem link do pewnej strony,nic z tego mi nie wychodzi. Robię
tak: zaznaczam stronę - kopiuj - wklej na stronie skrzynki nadawczej .... i
nic, strona się zaznacza z podkreśleniem , a "łapka"się nie pokazuje i link
jest "martwy".Co robię nie tak? Przepraszam , jeśli coś nie tak
wytłumaczyłam, ale jestem "świeża" w tym temacie.
Obserwuj wątek
    • Gość: T-800 Re: wysyłanie linków - problem IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 24.12.05, 21:57
      Link będzie aktywny po wysłaniu (odbiorca będzie mógł kliknąć).
    • umfana Re: wysyłanie linków - problem 24.12.05, 21:59
      a masz przed nim

      ???
      • Gość: asia Re: wysyłanie linków - problem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.05, 22:05
        Dziękuję! Tak szybko się nie spodziewałam odpowiedzi, myślałam, że wszyscy
        opychacie się świątecznymi pysznościami:)))
        Wysłałam sama do siebie i to działa!!! Link "żyje"! Wieeelkie dzięki!
        WESOŁYCH SWIAT!

        • umfana Wesołych Świąt / nt 24.12.05, 22:35

        • jabbur Re: wysyłanie linków - problem 24.12.05, 23:48
          I Tobie - Radosnych i Dłuuugich :)
          j/a
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka