Gość: asia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.12.05, 21:54
Chcę wysłać mailem link do pewnej strony,nic z tego mi nie wychodzi. Robię
tak: zaznaczam stronę - kopiuj - wklej na stronie skrzynki nadawczej .... i
nic, strona się zaznacza z podkreśleniem , a "łapka"się nie pokazuje i link
jest "martwy".Co robię nie tak? Przepraszam , jeśli coś nie tak
wytłumaczyłam, ale jestem "świeża" w tym temacie.