Dodaj do ulubionych

przymusowe odświeżanie

07.09.07, 09:53
nadal, za każdym razem po otwarciu nowej strony forum,
żeby móc coś napisać zmuszony jestem "odświeżać stronę"
przechodząc do kolejnego wpisu- to samo...
to zaczyna być wkurzające...
Obserwuj wątek
    • jan-w Re: przymusowe odświeżanie 07.09.07, 10:51
      Porozmawiaj ze swoją przeglądarką. To chyba jej problem.
      • drzejms-buond Re: przymusowe odświeżanie 07.09.07, 15:13
        ta, już, akurat..
        ciekawe że to samo mam pod IE i FIREFOXEM?
        a na Wirtualnej tego nie ma...?
        • jan-w Re: przymusowe odświeżanie 07.09.07, 16:38
          A ja w żadnej nie mam tego problemu. Inni też nie widać żeby się skarżyli. Może
          jakiś problem z zabezpieczeniami internetowymi?
          • drzejms-buond Re: przymusowe odświeżanie 10.09.07, 16:51
            jan-w napisał:

            > A ja w żadnej nie mam tego problemu. Inni też nie widać żeby się skarżyli. Może
            > jakiś problem z zabezpieczeniami internetowymi?

            no ba! czy jeśli inni nie będą skarżyć sie na ból głowy,
            czy to znaczy że mnie nie boli?
            ;-]
            no, na pewno COŚ Z ZABEZPIECZENIAMI, ino co?
    • t-800 SOA #1 /bt. 07.09.07, 23:16

      • jan-w Re: SOA #1 /bt. 08.09.07, 13:07
        Ale zazwyczaj słuszna.
        • drzejms-buond Re: SOA #1 /bt. 10.09.07, 16:52
          ZK #2 b.z.
          prawda?
          • drzejms-buond już wiem! 18.09.07, 16:32
            musze odświeżać za każdym razem gdy pozbywam się cookisów,
            czyli codziennie.
            ale czemu to nie wiem?
            • jan-w Re: już wiem! 18.09.07, 17:00
              Dlaczego, nie wiem, ale dlaczego pozbywasz się codziennie cookies? Większość z
              nich jest bardzo przydatna. Na przykład zapisują twoje preferencje, przy
              oglądaniu różnych stron internetowych (może tego właśnie dotyczy twój problem z
              forum). Są też oczywiście szpiegowsko/statystyczne i inne niechciane. Lepiej
              usuwać je selektywnie z włączoną opcją "nie przyjmuj ponownie, usuniętych"
              (jeśli twoja przeglądarka ma tę możliwość).
              • drzejms-buond Re: już wiem! 21.09.07, 13:24
                jan-w napisał:

                Większość z nich jest bardzo przydatna. Na przykład zapisują twoje preferencje,
                przy oglądaniu różnych stron internetowych

                no właśnie dlatego!!!!
                : ]
                • drzejms-buond już nie wiem! :-[ 27.09.07, 10:42
                  nie no dzisiaj to juz lekkie przegięcie...
                  zostawiłem cookisy a i tak SZALEŃSTWO
                  nie da sie pisać ani czytać
                  co mogę zmienić w tej przegladarce, skoro to JEJ WINA?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka