drzejms-buond 07.09.07, 09:53 nadal, za każdym razem po otwarciu nowej strony forum, żeby móc coś napisać zmuszony jestem "odświeżać stronę" przechodząc do kolejnego wpisu- to samo... to zaczyna być wkurzające... Link Zgłoś Obserwuj wątek
jan-w Re: przymusowe odświeżanie 07.09.07, 10:51 Porozmawiaj ze swoją przeglądarką. To chyba jej problem. Link Zgłoś
drzejms-buond Re: przymusowe odświeżanie 07.09.07, 15:13 ta, już, akurat.. ciekawe że to samo mam pod IE i FIREFOXEM? a na Wirtualnej tego nie ma...? Link Zgłoś
jan-w Re: przymusowe odświeżanie 07.09.07, 16:38 A ja w żadnej nie mam tego problemu. Inni też nie widać żeby się skarżyli. Może jakiś problem z zabezpieczeniami internetowymi? Link Zgłoś
drzejms-buond Re: przymusowe odświeżanie 10.09.07, 16:51 jan-w napisał: > A ja w żadnej nie mam tego problemu. Inni też nie widać żeby się skarżyli. Może > jakiś problem z zabezpieczeniami internetowymi? no ba! czy jeśli inni nie będą skarżyć sie na ból głowy, czy to znaczy że mnie nie boli? ;-] no, na pewno COŚ Z ZABEZPIECZENIAMI, ino co? Link Zgłoś
drzejms-buond już wiem! 18.09.07, 16:32 musze odświeżać za każdym razem gdy pozbywam się cookisów, czyli codziennie. ale czemu to nie wiem? Link Zgłoś
jan-w Re: już wiem! 18.09.07, 17:00 Dlaczego, nie wiem, ale dlaczego pozbywasz się codziennie cookies? Większość z nich jest bardzo przydatna. Na przykład zapisują twoje preferencje, przy oglądaniu różnych stron internetowych (może tego właśnie dotyczy twój problem z forum). Są też oczywiście szpiegowsko/statystyczne i inne niechciane. Lepiej usuwać je selektywnie z włączoną opcją "nie przyjmuj ponownie, usuniętych" (jeśli twoja przeglądarka ma tę możliwość). Link Zgłoś
drzejms-buond Re: już wiem! 21.09.07, 13:24 jan-w napisał: Większość z nich jest bardzo przydatna. Na przykład zapisują twoje preferencje, przy oglądaniu różnych stron internetowych no właśnie dlatego!!!! : ] Link Zgłoś
drzejms-buond już nie wiem! :-[ 27.09.07, 10:42 nie no dzisiaj to juz lekkie przegięcie... zostawiłem cookisy a i tak SZALEŃSTWO nie da sie pisać ani czytać co mogę zmienić w tej przegladarce, skoro to JEJ WINA? Link Zgłoś