Dodaj do ulubionych

poprawka ...

02.05.08, 07:48
poproszono mnie o poprawienie "byka" w jednym poście ... mam taką
możliwość? a jeśli tak, to jak to zrobić? forum prywatne, ukryte ..
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: poprawka ... 02.05.08, 08:38
      NIE MA!!!!

      Na przyszłość: wyszukiwarka!
    • jan-w Re: poprawka ... 02.05.08, 09:08
      Jeżeli do twojego postu, nie było kolejnych wypowiedzi, a prosił cię o to
      moderator, możesz napisać kolejny post poprawny a on twój błędny wraz ze swoim
      komentarzem usunie. Ryzykowne, ale możliwe.
      • marzena.sa Re: poprawka ... 05.05.08, 19:38
        hmmm, odwrotnie, ... ktoś napisał z bykiem i poszło ... zorientował
        się że BYK i poprosił - to ja jestem moderator, o poprawienie
        błędu ... więc pytam czy mam taka możliwość bo jako żywo nie
        znalazłam takiej opcji ... no poza tym co mówisz :))
        ale tej osobie chodziło o co innego ...
        • jan-w Re: poprawka ... 05.05.08, 19:49
          Tak jak napisałem. Masz taką możliwość jeżeli nie było odpowiedzi, co
          skomplikowało by sytuację. Jako posiadaczce forum prywatnego, nie grozi ci
          samozwańczy inkwizytor, który zażąda tłumaczenia dlaczego usunęłaś post zgodny z
          regulaminem ;-)
          • marzena.sa Re: poprawka ... 05.05.08, 20:57
            oki, ja to wszystko o czym piszesz wiem, i TO mogę ... ale zwrócono
            się o poprawkę jak już były inne posty ...
            no dobra, nie mogę i już ...
            ..........
            dzięki :)))
          • jureek Re: poprawka ... 06.05.08, 10:41
            jan-w napisał:

            > Jako posiadaczce forum prywatnego, nie grozi ci
            > samozwańczy inkwizytor, który zażąda tłumaczenia dlaczego usunęłaś post zgodny
            > z
            > regulaminem ;-)

            Oj biedny Ty taki! Patrzą Ci na ręce, co usuwasz. Jak oni śmią?
            Jura
            • jan-w Re: poprawka ... 06.05.08, 14:48
              Uderz w stół... ;-)
              Właśnie ciebie miałem na myśli.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka