marzena.sa 02.05.08, 07:48 poproszono mnie o poprawienie "byka" w jednym poście ... mam taką możliwość? a jeśli tak, to jak to zrobić? forum prywatne, ukryte .. Link Zgłoś Obserwuj wątek
jan-w Re: poprawka ... 02.05.08, 09:08 Jeżeli do twojego postu, nie było kolejnych wypowiedzi, a prosił cię o to moderator, możesz napisać kolejny post poprawny a on twój błędny wraz ze swoim komentarzem usunie. Ryzykowne, ale możliwe. Link Zgłoś
marzena.sa Re: poprawka ... 05.05.08, 19:38 hmmm, odwrotnie, ... ktoś napisał z bykiem i poszło ... zorientował się że BYK i poprosił - to ja jestem moderator, o poprawienie błędu ... więc pytam czy mam taka możliwość bo jako żywo nie znalazłam takiej opcji ... no poza tym co mówisz :)) ale tej osobie chodziło o co innego ... Link Zgłoś
jan-w Re: poprawka ... 05.05.08, 19:49 Tak jak napisałem. Masz taką możliwość jeżeli nie było odpowiedzi, co skomplikowało by sytuację. Jako posiadaczce forum prywatnego, nie grozi ci samozwańczy inkwizytor, który zażąda tłumaczenia dlaczego usunęłaś post zgodny z regulaminem ;-) Link Zgłoś
marzena.sa Re: poprawka ... 05.05.08, 20:57 oki, ja to wszystko o czym piszesz wiem, i TO mogę ... ale zwrócono się o poprawkę jak już były inne posty ... no dobra, nie mogę i już ... .......... dzięki :))) Link Zgłoś
jureek Re: poprawka ... 06.05.08, 10:41 jan-w napisał: > Jako posiadaczce forum prywatnego, nie grozi ci > samozwańczy inkwizytor, który zażąda tłumaczenia dlaczego usunęłaś post zgodny > z > regulaminem ;-) Oj biedny Ty taki! Patrzą Ci na ręce, co usuwasz. Jak oni śmią? Jura Link Zgłoś
jan-w Re: poprawka ... 06.05.08, 14:48 Uderz w stół... ;-) Właśnie ciebie miałem na myśli. Link Zgłoś