Dodaj do ulubionych

Gra o polskie prezerwatywy

IP: *.pronet.lublin.pl 18.07.06, 21:30
Sportowa odzież dla każdego mężczyzny.
Obserwuj wątek
    • Gość: woda z mleczkiem Re: Gra o polskie prezerwatywy? IP: *.natpool6.outside.ucf.edu 18.07.06, 21:42
      Jak to mozliwe by w najbardziej "katolickim"
      kraju Europy wciaz istniala jakas wytwornia
      prezerwatyw??
      • zigzaur I to jeszcze w Krakowie, gdzie Arcybiskupem był... 18.07.06, 22:12
        Ale nie lękajcie się.
        Skoro jest piwo bezalkoholowe i kawa bezkofeinowa, to mogą być prezerwatywy dla
        katolików:
        - nie sprawiają przyjemności,
        - nie udaremniają poczęcia.
        • Gość: az Re: I to jeszcze w Krakowie, gdzie Arcybiskupem b IP: *.trw.com 18.07.06, 22:53
          Troche to tak jak "wieprzowina roslinna".

          Jest zreszta takie mniemanie, ze prezerwatywa to "pancerz dla rozkoszy ale
          pajeczynka dla nasienia".
          • Gość: wojciech Re: I to jeszcze w Krakowie, gdzie Arcybiskupem b IP: *.206.115.194.telsat.wroc.pl 19.07.06, 00:22
            Głupot Ci ksiądz naopowiadał...
          • Gość: Frant Re: I to jeszcze w Krakowie, gdzie Arcybiskupem b IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 08:23
            Pancerz dla rozkoszy, to rozumiem, można nawet powiedzieć - prezerwatywa, to pancerz dla miłości.
            Ale pajęczyna dla nasienia?! - To jest głupie. Pajęczyna skutecznie wyłapuje muchy i inne owady, więc kojarzy się ze skutecznością. Ponadto pajęczyna jest kleista, podobnie jak nasienie, więc nasienie przyklei się do pajęczyny i nie przejdzie dalej.

            --
            Frant - humor, satyra, krytyka
        • Gość: ciocia Ada Re: I to jeszcze w Krakowie, gdzie Arcybiskupem b IP: 216.210.99.* 18.07.06, 23:37

          Masz racje byly takie za komuny
          bo niektore panie w kioskach "Ruchu" milosiernie robily igla dziury



          zigzaur napisał:

          > Ale nie lękajcie się.
          > Skoro jest piwo bezalkoholowe i kawa bezkofeinowa, to mogą być prezerwatywy dla
          > katolików:
          > - nie sprawiają przyjemności,
          > - nie udaremniają poczęcia.
      • faqu Re: Gra o polskie prezerwatywy? 18.07.06, 23:35
        ... podobno Rydzykowi guma strzelila.
        Dymać, dymać sie narodzie katollicki.
    • Gość: wyski Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.kasztany.net 18.07.06, 21:50
      sprzedawać-bo Ojciec R....może w każdej chwili kazać zamknąć fabrykę.
    • skumbria.w.tomacie Re: Gra o polskie prezerwatywy 18.07.06, 22:29
      australijskie, polskie czy niemieckie - i tak będą pękać :P
      • zigzaur Re: Gra o polskie prezerwatywy 19.07.06, 00:38
        Grunt, żeby nie spadały!
      • Gość: GOŚĆ Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.aster.pl 19.07.06, 11:54
        To nie zakładaj ich na głowę ;-)
    • Gość: Miruszka To jest rynek- za to lubie giełdę, bo jakby to był IP: *.olsztyn.mm.pl 18.07.06, 22:46
      państwowy zakład to kupiliby go za 25 zł, A tak beda musieli wywalić co namniej
      75.

      pozdro
    • m1233 Condomi GmbH 18.07.06, 22:53
      Po tym ,jak mnie potraktowali w Condomi GmbH w Kolonii- spolce nalezacej do
      Unimilu i pani Frey - to zycze im wszystiego najgorszego.. . Mysleli ze
      znalezli glupiego frajera... tja, polska firma, Polaki-Buraki, cholera....
    • spawacz.aluminiowy Nowy Urząd Nadzoru Finansowego zlikwiduje 18.07.06, 22:53
      możliwość inwestowania w IVRP w takie diabelstwa, jak fabryka prezerwatyw.

      ____
      Blog okrętowy
      • Gość: saimonek Re: Nowy Urząd Nadzoru Finansowego zlikwiduje IP: *.gdynia.mm.pl 18.07.06, 23:09
        Pedziokaczka samodzielnie "tymy rencamy" wpuści na teren zakładu kolonię jeży.
        Teraz dopiero okaże się, jakie to pożyteczne zwierzątka. Ale czy budżet to
        wytrzyma (patrz: becikowe)?
    • Gość: alk Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 23:26
      a co to sa prezerwatywy luksusowe??
      • Gość: Drach4 Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.welnowiec.net / *.kat.3s.pl 18.07.06, 23:42
        Nie Unimil a przynajmniej nie ten w Polsce.
      • zigzaur Re: Gra o polskie prezerwatywy 19.07.06, 00:40
        Jaki jest szczyt egoizmu?
        Gdy mężczyzna założy prezerwatywę z wypustkami masującymi. Ale wypustkami do środka.
    • Gość: ciocia Ada A co na to Episkopat Polski ? Jest za czy tez... IP: 216.210.99.* 18.07.06, 23:34

    • eat.putsy nie dajcie sie wyru@chac!!! 18.07.06, 23:57
      !!!!!!!!!!!!
      • vivablue Dlaczego nie? Przeciez to przyjemne :-) 19.07.06, 00:25
        • Gość: to ja Re: Dlaczego nie? Przeciez to przyjemne :-) IP: 203.185.214.* 19.07.06, 00:57
          to zalezy, czy jestes fuckee czy fuckeur ;-{)
    • Gość: ratzinger jestem z wami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 23:59
      <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<,,,-----------------------)))))))))))))))))
    • arahat1 to skandal- w kraju katolickim takie swinstwa 19.07.06, 08:28
      produkuja? co na to giertych/pisuary/czarni????? zrownanc fabryke z zziemia bo
      to narzedzie szatana!!!!!!
    • Gość: junior Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.icpnet.pl 19.07.06, 09:22
      luksusowe prezerwatywy w Chinach? ciekawe jak wygląda zwykła i z czego jest
      robiona? z flaka po paszczetowej..........
    • Gość: Kagan Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.latrobe.edu.au / *.latrobe.edu.au 19.07.06, 09:33
      W Australii w ogole sie polska gospodrka nie interesuja. Gazety nie podaja
      nawet kursu zlotowki, za to podaja kursy walut takich "poteg" gospodarczych jak
      Fidzi...
    • jerzy30 a gdzie LPR i ich poglady - toc to ohyda te gumki 19.07.06, 09:51
      ...
    • Gość: Tubylec Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: 64.236.188.* 19.07.06, 10:01
      Nie znosze kaloszy!!!
    • heraldek Dla Polaka prezerwatywa jest narodowym ubiorem... 19.07.06, 12:15
      ....narod malych penisow...........
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka