Gość: nanook IP: *.pronet.lublin.pl 18.07.06, 21:30 Sportowa odzież dla każdego mężczyzny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: woda z mleczkiem Re: Gra o polskie prezerwatywy? IP: *.natpool6.outside.ucf.edu 18.07.06, 21:42 Jak to mozliwe by w najbardziej "katolickim" kraju Europy wciaz istniala jakas wytwornia prezerwatyw?? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur I to jeszcze w Krakowie, gdzie Arcybiskupem był... 18.07.06, 22:12 Ale nie lękajcie się. Skoro jest piwo bezalkoholowe i kawa bezkofeinowa, to mogą być prezerwatywy dla katolików: - nie sprawiają przyjemności, - nie udaremniają poczęcia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Re: I to jeszcze w Krakowie, gdzie Arcybiskupem b IP: *.trw.com 18.07.06, 22:53 Troche to tak jak "wieprzowina roslinna". Jest zreszta takie mniemanie, ze prezerwatywa to "pancerz dla rozkoszy ale pajeczynka dla nasienia". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojciech Re: I to jeszcze w Krakowie, gdzie Arcybiskupem b IP: *.206.115.194.telsat.wroc.pl 19.07.06, 00:22 Głupot Ci ksiądz naopowiadał... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Frant Re: I to jeszcze w Krakowie, gdzie Arcybiskupem b IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.06, 08:23 Pancerz dla rozkoszy, to rozumiem, można nawet powiedzieć - prezerwatywa, to pancerz dla miłości. Ale pajęczyna dla nasienia?! - To jest głupie. Pajęczyna skutecznie wyłapuje muchy i inne owady, więc kojarzy się ze skutecznością. Ponadto pajęczyna jest kleista, podobnie jak nasienie, więc nasienie przyklei się do pajęczyny i nie przejdzie dalej. -- Frant - humor, satyra, krytyka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciocia Ada Re: I to jeszcze w Krakowie, gdzie Arcybiskupem b IP: 216.210.99.* 18.07.06, 23:37 Masz racje byly takie za komuny bo niektore panie w kioskach "Ruchu" milosiernie robily igla dziury zigzaur napisał: > Ale nie lękajcie się. > Skoro jest piwo bezalkoholowe i kawa bezkofeinowa, to mogą być prezerwatywy dla > katolików: > - nie sprawiają przyjemności, > - nie udaremniają poczęcia. Odpowiedz Link Zgłoś
faqu Re: Gra o polskie prezerwatywy? 18.07.06, 23:35 ... podobno Rydzykowi guma strzelila. Dymać, dymać sie narodzie katollicki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyski Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.kasztany.net 18.07.06, 21:50 sprzedawać-bo Ojciec R....może w każdej chwili kazać zamknąć fabrykę. Odpowiedz Link Zgłoś
skumbria.w.tomacie Re: Gra o polskie prezerwatywy 18.07.06, 22:29 australijskie, polskie czy niemieckie - i tak będą pękać :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GOŚĆ Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.aster.pl 19.07.06, 11:54 To nie zakładaj ich na głowę ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miruszka To jest rynek- za to lubie giełdę, bo jakby to był IP: *.olsztyn.mm.pl 18.07.06, 22:46 państwowy zakład to kupiliby go za 25 zł, A tak beda musieli wywalić co namniej 75. pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
m1233 Condomi GmbH 18.07.06, 22:53 Po tym ,jak mnie potraktowali w Condomi GmbH w Kolonii- spolce nalezacej do Unimilu i pani Frey - to zycze im wszystiego najgorszego.. . Mysleli ze znalezli glupiego frajera... tja, polska firma, Polaki-Buraki, cholera.... Odpowiedz Link Zgłoś
spawacz.aluminiowy Nowy Urząd Nadzoru Finansowego zlikwiduje 18.07.06, 22:53 możliwość inwestowania w IVRP w takie diabelstwa, jak fabryka prezerwatyw. ____ Blog okrętowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: saimonek Re: Nowy Urząd Nadzoru Finansowego zlikwiduje IP: *.gdynia.mm.pl 18.07.06, 23:09 Pedziokaczka samodzielnie "tymy rencamy" wpuści na teren zakładu kolonię jeży. Teraz dopiero okaże się, jakie to pożyteczne zwierzątka. Ale czy budżet to wytrzyma (patrz: becikowe)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alk Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 23:26 a co to sa prezerwatywy luksusowe?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Drach4 Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.welnowiec.net / *.kat.3s.pl 18.07.06, 23:42 Nie Unimil a przynajmniej nie ten w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Gra o polskie prezerwatywy 19.07.06, 00:40 Jaki jest szczyt egoizmu? Gdy mężczyzna założy prezerwatywę z wypustkami masującymi. Ale wypustkami do środka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciocia Ada A co na to Episkopat Polski ? Jest za czy tez... IP: 216.210.99.* 18.07.06, 23:34 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to ja Re: Dlaczego nie? Przeciez to przyjemne :-) IP: 203.185.214.* 19.07.06, 00:57 to zalezy, czy jestes fuckee czy fuckeur ;-{) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ratzinger jestem z wami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 23:59 <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<,,,-----------------------))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 to skandal- w kraju katolickim takie swinstwa 19.07.06, 08:28 produkuja? co na to giertych/pisuary/czarni????? zrownanc fabryke z zziemia bo to narzedzie szatana!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: junior Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.icpnet.pl 19.07.06, 09:22 luksusowe prezerwatywy w Chinach? ciekawe jak wygląda zwykła i z czego jest robiona? z flaka po paszczetowej.......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kagan Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: *.latrobe.edu.au / *.latrobe.edu.au 19.07.06, 09:33 W Australii w ogole sie polska gospodrka nie interesuja. Gazety nie podaja nawet kursu zlotowki, za to podaja kursy walut takich "poteg" gospodarczych jak Fidzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tubylec Re: Gra o polskie prezerwatywy IP: 64.236.188.* 19.07.06, 10:01 Nie znosze kaloszy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
heraldek Dla Polaka prezerwatywa jest narodowym ubiorem... 19.07.06, 12:15 ....narod malych penisow........... Odpowiedz Link Zgłoś