Dodaj do ulubionych

Problemem stoczni jest państwo

IP: *.gdynia.mm.pl 26.04.07, 18:03
Adamski od początku miał sztamę z trójką gdyńskich tenorów - Szlantą,
Buczkowskim i Gierkowskim. To że przed 2002 nie słyszeliśmy o problemach w
GDYNI to tzw. propaganda sukcesu. A ten wlaśnie człowiek - Adamski od kiedy
pamiętam zasiadał w radzie nadzorczej stoczni i nic nie zrobił gdy się
zaczęło źle dziać poprzez wysysanie pieniędzy ze stoczni przez Szlantę. Ten
dureń Adamski jak widzę, do dzisiaj broni tych złodzieji jak niepodległości.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka