Gość: były stoczniowiec
IP: *.gdynia.mm.pl
26.04.07, 18:03
Adamski od początku miał sztamę z trójką gdyńskich tenorów - Szlantą,
Buczkowskim i Gierkowskim. To że przed 2002 nie słyszeliśmy o problemach w
GDYNI to tzw. propaganda sukcesu. A ten wlaśnie człowiek - Adamski od kiedy
pamiętam zasiadał w radzie nadzorczej stoczni i nic nie zrobił gdy się
zaczęło źle dziać poprzez wysysanie pieniędzy ze stoczni przez Szlantę. Ten
dureń Adamski jak widzę, do dzisiaj broni tych złodzieji jak niepodległości.