Dodaj do ulubionych

fifa 2005 online

09.02.05, 18:53
musze sciągnąć jakąś łatkę czyli aktualizacje żeby zagraćw fife na sieci ale
pokazuje sie że cos nie moze sie połączyc i nie da rady sciągnąć patcha
easo_patch_2.txt czy mozecie cos poradzic zebym mógł zagrac na sieci z góry
dziekuje smile
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka