sam20 09.02.05, 18:53 musze sciągnąć jakąś łatkę czyli aktualizacje żeby zagraćw fife na sieci ale pokazuje sie że cos nie moze sie połączyc i nie da rady sciągnąć patcha easo_patch_2.txt czy mozecie cos poradzic zebym mógł zagrac na sieci z góry dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj