20.09.05, 09:38
www.eyezmaze.com/grow/cube/grow_cube.swf
To już trzecia część tej logicznej gierki,życzę dużo zabawy i mnóstwa
kombinacji!!!!!
Obserwuj wątek
    • organza18 Re: Grow Cube 20.09.05, 12:16
      ale o co tu chodzi????
    • organza18 Re: Grow Cube 20.09.05, 14:47
      ok, juz wiem smile i mam juz rozwiazanie smile(dla chętnych)
      1 - ludek, 2 - woda, 3 - drzewka, 4 - wiaderko, 5 - tuba szklana, 6 - ogien, 7 -
      miska, 8 - kość, 9 - - kulka, 10 - spręzyna. smile
      przyjemne to.
      • mmmonika Re: Grow Cube 21.09.05, 09:06
        Ja zmieniłam kolejność dwóch ostatnich i też mam wszystko na max. 9-sprężyna,
        10-kulka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka