Dodaj do ulubionych

BiteFight-gra ktoś?? mam problem

26.03.06, 10:12
Moze bedzie ktos w stanie mi pomóc otuz jakies 2 dni temu zniknęła mi broń
jaką posiadałem. Pomyslałem no trudno. Moze ktos sie nie bał i za....ł. Ale
uzbierałem sobie 2600 sztuk złota i kupiłem sobie kose za 2500. I nie ma ani
pieniędzy ani bronisad Wiecie moze co sie dzieje??
Obserwuj wątek
    • kumlok Re: BiteFight-gra ktoś?? mam problem 08.04.06, 22:50
      Zapomnij o BiteFigth zagraj Monstersgame tam broń Ci nie zginie

      może ... jeżeli przegrasz walkę to przeciwnik zabiera Twoją broń.
      Albo nie wylogowałeś sie z gry i ktoś usiadł na Twoim loginie i zrobił Ci
      psikusa sprzedając broń

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka