agta4 24.05.06, 15:05 gdzie mam umiejscowić dodatki sciagniete z sieci? simsow mam sciagnietych z neta wiec nie ma tych katalogow z oryginalu gdzie sie wrzucało dodatki. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
c.kapturek Re: simsy sciagniete z neta 24.05.06, 19:10 musisz miec gdzies tam katalog dowlowds i tam je wtryń Odpowiedz Link Zgłoś
agusia_1988 Re: simsy sciagniete z neta 24.05.06, 19:40 ja swoje sciagnelam prez lime wire, i to sa simsy bez potrzeby instalowania i mam wszystkie katalogi (gamedata:skin,objects itp).gdzies powinny byc katalogi Odpowiedz Link Zgłoś
papirus14 Re: simsy sciagniete z neta 27.05.06, 22:29 Katalogi są w "moich dokumentach" Odpowiedz Link Zgłoś
gosiaw0882 Re: simsy sciagniete z neta 21.05.07, 14:44 a z jakiej strony sciagnelas te simsy bo szukam juz od paru dni takiej strony i nie moge znalezc Odpowiedz Link Zgłoś