Dodaj do ulubionych

simsy sciagniete z neta

24.05.06, 15:05
gdzie mam umiejscowić dodatki sciagniete z sieci? simsow mam sciagnietych z
neta wiec nie ma tych katalogow z oryginalu gdzie sie wrzucało dodatki. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • c.kapturek Re: simsy sciagniete z neta 24.05.06, 19:10
      musisz miec gdzies tam katalog dowlowds i tam je wtryńsmile
      • agusia_1988 Re: simsy sciagniete z neta 24.05.06, 19:40
        ja swoje sciagnelam prez lime wire, i to sa simsy bez potrzeby instalowania i
        mam wszystkie katalogi (gamedata:skin,objects itp).gdzies powinny byc katalogi
        • papirus14 Re: simsy sciagniete z neta 27.05.06, 22:29
          Katalogi są w "moich dokumentach" smile
          • gosiaw0882 Re: simsy sciagniete z neta 21.05.07, 14:44
            a z jakiej strony sciagnelas te simsy bo szukam juz od paru dni takiej strony i
            nie moge znalezc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka