20.08.07, 20:36
widzieliscie juz pierwsze screeny z postala 3? Po prostu powalajace!
nie graficznie ale klimatycznie! zobaczcie
www.gametrance.pl/gt/index.php?sub=galeria&gal=659&id_g=659
zobaczcie jakiej broni uzywa "postal dude"! odpadlem jak to ujrzalem!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka