wynmacher Re: polygadka #81 16.03.09, 00:29 A czemu Piotr nie ma Maria. W końcu to on tu jest szefem Odpowiedz Link Zgłoś
mulin303 Re: polygadka #81 16.03.09, 08:07 No panowie!Respect! Dawno nie było polygadek tydzień po tygodniu,a tu taka niespodzianka.Jeszcze nie słuchałem,ale drugi duży +,za uporządkowanie archiwów na iTunes(nareszcie!Znów łatwo i przyjemnie mogę zasysać archiwalne odcinki-git!) Odpowiedz Link Zgłoś
cthulhu666 Re: polygadka #81 16.03.09, 08:12 Zgodnie z koszulkami czapki powinny być odwrotnie Odpowiedz Link Zgłoś
mariosprinter Re: polygadka #81 16.03.09, 10:30 Ciągle jest za cicho Co wam szkodzi zrobić trochę głośniej? Przez to się nie da słuchać, a szkoda bo nawet rzeczy mówicie Odpowiedz Link Zgłoś
krzysieks108 Re: polygadka #81 16.03.09, 10:38 Nie ma to jak dobrze rozpocząć tydzień Odpowiedz Link Zgłoś
bebe_pl Re: polygadka #81 16.03.09, 10:44 Jakie było moje zaskoczenie, kiedy wstając rano odpalam komputer, włączam iTunes i widzę jak nowy odcinek Polygadki się ściąga! Opad szczęki... Super, oby tak dalej! Odpowiedz Link Zgłoś
toread Re: polygadka #81 16.03.09, 11:01 mariosprinter: sprawdzaliśmy na dwóch MBP: było słychać bardzo dobrze, na podpiętych słuchawkach aż za głośno. Ale ok, podkręcimy mikser na kolejnym nagraniu. I Tadka też podkręcimy ;> Odpowiedz Link Zgłoś
wynmacher Re: polygadka #81 16.03.09, 11:27 Doskonała Poly. Więcej takich świetnych. Odpowiedz Link Zgłoś
wasylhh Re: polygadka #81 16.03.09, 12:19 Nie no SUPER, szkoda tylko, ze nikt nie sprawdzil jak to dziala przez Windows Media Player. Ale zebyscie sie nie musieli przemeczac to wam powiem. Na Windows Media Player niema glosu!!! Slychac tylko kilka pierwszych sekund jak zachwycacie sie tymi czapkami, pozniej ciszaaaaaaaaaaa.... Odpowiedz Link Zgłoś
kondy.pl Re: polygadka #81 16.03.09, 12:44 Moim zdaniem głośność była w porządku. Słuchałem na Windows media player Odpowiedz Link Zgłoś
zooltar Re: polygadka #81 16.03.09, 12:44 pozostaje tylko sciagnac winampa u mnie wszystko dziala dobrze, choc rzeczywiscie bylo za cicho. moim zdaniem wina znowu lezy po stronie apla Odpowiedz Link Zgłoś
toread Re: polygadka #81 16.03.09, 12:54 zooltar, hultaju, sam słuchałeś skompresowanej mp3 na iTunes i nie narzekałeś wówczas Odpowiedz Link Zgłoś
kac309 Re: polygadka #81 16.03.09, 13:07 Poziom glosnosci jest bardzo nierowny. Na pewno jest za cicho. Czasem slychac bardzo slabo, wtedy podkrecam troche zeby cokolwiek uslyszec. Za chwile Toro katuje moje uszy jak by sie przyblizyl do mikrofonu. Malo to przyjemne kiedy slucham Poly na iPodzie. Popracujecie nad tym prosze. Odpowiedz Link Zgłoś
szozii Re: polygadka #81 16.03.09, 13:10 U mnie na wmp działa ok. Kenner jak miło Cię słyszeć Poprzednio Toread i Zooltar krzyczeli mi do ucha (dosłownie, męczyłem się z palmtopem - przy ściąganiu i odsłuchu), a teraz jest w miarę równo. Fajnie, że "wróciliście". Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
dzikq Re: polygadka #81 16.03.09, 13:23 Fajnie. Troche było slabo slychac Zooltara, bo chyba trzymal za daleko mikrofon. No i ciagle slyszalem jakiś szmer jak ktoś bawil sie mikrofonem czy coś, strasznie mnie to irytowalo. Odpowiedz Link Zgłoś
super-nyga Re: polygadka #81 16.03.09, 13:28 92min - Jak zooltar sie podnieca slowami devol N4S, ktos slusznie wtracil swoje slowo "bullshit".. Zooltar moze i faktycznie gra sie prezentuje wysmienicie i graficznie moze byc jak GT5P i miodnie jak Forza, ale taki belkot devoloperow uslyszysz zawsze! I to, ze oni powiedza "na model prowadzenia skladaja sie wszystkie elementy, nawet waga kierowcy, ktora mamy do wyboru" nie zawsze jest prawda i przechwalki zawsze trzeba dzielic conajmniej przez 2.. Swoja droga fajnie, ze N4S wkoncu kwitnie (ale moim zdaniem trudno bedzie co niektorych fanow tej serii, ktorzy sie zawiedli na poprzedniczkach przekonac do nastepczyni).. Odpowiedz Link Zgłoś
super-nyga Re: polygadka #81 16.03.09, 13:30 P.S. - jak opowiadales o tych super OCHACH i ACHACH producentach sam do siebie powiedzialem "marketingowy bullshit" gdzie po sekundzie to uslyszalem Odpowiedz Link Zgłoś
crinos_pl Re: polygadka #81 16.03.09, 13:56 Potwierdzam - za cicho, lapek znów potrzebuje supportu w postaci słuchawek lub głośników z aktywnym wzmacniaczem... Poza tym wszystko okay Odpowiedz Link Zgłoś
zooltar Re: polygadka #81 16.03.09, 14:14 supernyga - w 92 minucie jest rozmowa o graniu w simracingi przed konsola. a podniecanie sie devow tyczylo undercovera a nie shifta. na shifcie po prostu oniemielismy, a przy UC wszyscy z zazenowaniem patrzyli po sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
rockboy84 Re: polygadka #81 16.03.09, 15:19 - Na starcie, Toread "zwolnił" z gadką... jest ok - Problem z wahaniami głośności pozostał, chociaż słuchając podcastu na iPodzie było to mniej uciążliwe... Zooltar za "cichy" - szkoda, że do cholery dopiero zostało to zauważone pod koniec - Nie zgodzę się z Katanką w kwestii wchodzenia w zdanie innemu redaktorowi, szczególnie wskazuję tu na Toreada - Rozmowa na poziomie? No cóż włączcie sobie, któryś z podcastów sprzed tego niechlubnego #80... Zadam wam pytanie: czy widzicie, jak wielka przepaść dzieli obecne podcasty, z tymi z przed przerwy pod względem prowadzenia? Bo według mnie ogromna - Nie żebym był strażnikiem moralności, ale czy słowo na "ch" naprawdę było konieczne? Już normalnie tego nie dało się wyrazić? W fragmencie PolyTV lecą "K" tutaj "CH"... czy naprawdę Polygamia musi się tak zniżać? W poprzednich (79 i wstecz) podcastach czegoś takiego nie było, przynajmniej używano lżejszych określeń - Czy teraz w każdej Polygadce będzie gra na PC? To o czym to w końcu blog? O grach komputerowych? Czy konsolowych? - Podpisuję się pod pkt. 3 wrażeń Katanki... brak pozostałych redaktorów jest, aż nadto widoczny - Widzę, że gry arcadowe są na topie. Może więc warto byłoby zrobić osobny podcast poświęcony tym tytułom - Czy tak trudno uporządkować podcast zamiast skakać raz to, później to, ale potem znowu to? - Jak dla mnie kolejny podcast, który nie przypadł mi do gustu Odpowiedz Link Zgłoś
czezare_pl Re: polygadka #81 16.03.09, 17:30 Szkoda tylko, ze o ile pod wzgledem technicznym polygadki sa coraz lepsze, to merytorycznie jest coraz gorzej.Poprzednia polygadka (80-ta) byla zdecydowanie najslabsza ze wszystkich jakie dotad wysluchalem, a troche tego bylo.W kazdym badz razie wylaczylem ja po polowie, bo tego sie po prostu sluchac nie dalo... Odpowiedz Link Zgłoś
madaxaa Re: polygadka #81 16.03.09, 22:05 Ja chcę Rysława! Od razu mi się humor poprawiał jak słyszałem jego głos! Odpowiedz Link Zgłoś