loola_kr 12.04.09, 23:47 trochę sie tego nazbierało ale większość z mojego rozrodu - próbuje uzyskać unikaty Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ania.drzyzga Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 13.04.09, 07:23 no wowsała takie ładne jaja obkikałam Odpowiedz Link Zgłoś
rennya Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 13.04.09, 10:42 to z mojego rozrodu a to złapane wczoraj, ale chyba nie dawałam linka... Odpowiedz Link Zgłoś
rennya Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 13.04.09, 11:25 prezent niebieski w kropki od Kobiety w sygnaturce Odpowiedz Link Zgłoś
ilekobietamalat Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 13.04.09, 12:20 mam nowego smoka ukradziony;D i srebrne wlasne Odpowiedz Link Zgłoś
mariolka55 ikobieta i loola 13.04.09, 13:58 czy zbredujecie dla mnie jajka? ikobieta masz tyle srebrnych <prosi badzo> loolka na złote moge liczyc? <błagalne oczy> Odpowiedz Link Zgłoś
ilekobietamalat Re: ikobieta i loola 13.04.09, 15:31 mariolka, obiecuje ze srebrne bede rozdawac, jak w koncu dorobie sie srebrnej dziewczynki Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr Re: ikobieta i loola 13.04.09, 16:02 jasne, zaraz jak to dorośnie to rozmnożę i Ci dam . Niedługo tez powinno doróść sreberko tez będę rozmnażać. Odpowiedz Link Zgłoś
ilekobietamalat Re: o ja cie... srebrne złapałam :D:D:D 13.04.09, 21:47 brawo mowilam ze lapanie srebrnych to zadna filozofia;D teraz bedziesz ich lapala na peczki;D a to moje, z wlasnego ogrodka: Odpowiedz Link Zgłoś
rennya smoka wczoraj podwędziłam komuś:P 14.04.09, 09:18 aż mi głupio było, bo kliknęłam będąc pewna, że go nie złapię Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 14.04.09, 11:05 Moje nowe jajka w sygnaturce. Nie udało mi się złąpać żadnego złotego ani srebrnego, ale za to chwyciłam splita Mój pierwszy unikat. Odpowiedz Link Zgłoś
oliwia5000 Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 07:51 ja mam wiosenne i prosze o klikanie bo mi padnie mam je 3-4 dni a malutko klikow Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 09:31 Nowy kamieniak Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 09:53 A, i złapałam też porzuconą sierotkę w "oknie życia": Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 10:01 Jeszcze jedna sierotka z "okna życia": Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 12:09 I trzeci z "okna życia" - mój drugi ALT Ja wiem, że one raczej nie sa podrzucane, tylko przenoszone, no ale trudno. Jak w jaskini mi nie wychodzi polowanie, to przed jaskinia - całkiem daję sobie radę Dobrze, że komentarzy do właścicieli nie można dawać, bo pewnie bym już nie żyła Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr wow!!! 15.04.09, 12:41 udało Ci się ułowić! ja próbuje i próbuje i nic... Odpowiedz Link Zgłoś
rennya eee... nieeee... 15.04.09, 17:25 żaden nie jest altem przynajmniej wg przewodnika z opisami jaj i smoków... Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia Re: tu dowód 15.04.09, 19:59 Ooo, buuu, no to mi zmieniasz widzenie świata, myślałam, że kolorowe to nie alty, a żólte to alty, buuu... No to znaczy pewnie, że wciąż mam tylko 1 alta, z hodowli Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr Re: tu dowód 15.04.09, 22:46 ja myślałam, że w inkubatorze sprawdziłaś, że to alt. Bo jak pisklak nie ma czerwonych albo żółtych kulek to dla mnie nie do odróżnienia jest. Ale żółte to alty tylko dorosłe. Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia Re: tu dowód 16.04.09, 12:05 Nie, nie sprawdzam w inkubatorze. To to trudno, szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr troche czasu i szczęścia :) 16.04.09, 12:07 jeszcze sobie wymnożysz! Ja tez cały czas próbuję, na razie nic z tego ale mam nadzieje, że kiedys sie uda! Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 16.04.09, 10:57 takiego bidoka ułowiłam co mu ponad 1 dzień został... poklikajcie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mniemanologia Re: Nowy SPLIT :) 16.04.09, 22:04 Muszę się opanować, bo zaczynam się lekko gubić Odpowiedz Link Zgłoś
ilekobietamalat Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 16.04.09, 17:05 ha! moj drugi papierowy Odpowiedz Link Zgłoś
mammaewuni Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 17.04.09, 12:57 Udało mi się złapać Odpowiedz Link Zgłoś
ilekobietamalat Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 17.04.09, 14:07 alez sie zrobilo wiosennie Odpowiedz Link Zgłoś
ilekobietamalat Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 18.04.09, 10:45 bo nigdy jeszcze nie mialam a to w sumie fajny smok jest;D Odpowiedz Link Zgłoś
ilekobietamalat Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 18.04.09, 11:00 ha! tez sobie wiosenne dino zafundowalam! a co mi tam Odpowiedz Link Zgłoś