Dodaj do ulubionych

MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04.

12.04.09, 23:47
https://dragcave.net/image/Vg9i.gifhttps://dragcave.net/image/jHuG.gifhttps://dragcave.net/image/NtpT.gifhttps://dragcave.net/image/xTy3.gifhttps://dragcave.net/image/S0bH.gifhttps://dragcave.net/image/5BPL.gifhttps://dragcave.net/image/BEuZ.gifhttps://dragcave.net/image/bVHw.gifhttps://dragcave.net/image/g4DR.gifhttps://dragcave.net/image/6XSY.gifhttps://dragcave.net/image/L2SB.gif
trochę sie tego nazbierało ale większość z mojego rozrodu - próbuje uzyskać
unikaty big_grin
Obserwuj wątek
    • ania.drzyzga Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 13.04.09, 07:23
      no wowsmilesała takie ładne jajabig_grin obkikałamsmile
    • rennya Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 13.04.09, 10:42
      https://42.pl/u/1Cgz to z
      mojego rozrodu https://42.pl/u/1CeU a to
      złapane wczoraj, ale chyba nie dawałam linka...
    • rennya Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 13.04.09, 11:25
      prezent niebieski w kropki od Kobiety w sygnaturcesmile
    • ilekobietamalat Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 13.04.09, 12:20
      mam nowego smoka https://tinyurl.com/daygvu/.gif ukradziony;D
      i srebrne wlasne https://tinyurl.com/d48nlx/.gif
      • aniuta75 Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 13.04.09, 13:45
        https://dragcave.net/image/APOc.gifhttps://dragcave.net/image/so93.gifhttps://dragcave.net/image/kHiD.gif
        • mariolka55 ikobieta i loola 13.04.09, 13:58
          czy zbredujecie dla mnie jajka?
          ikobieta masz tyle srebrnych <prosi badzo>
          loolka na złote moge liczyc? <błagalne oczy>
          smilesmilesmile
          • ilekobietamalat Re: ikobieta i loola 13.04.09, 15:31
            mariolka, obiecuje ze srebrne bede rozdawac, jak w koncu dorobie sie srebrnej dziewczynkibig_grin
          • loola_kr Re: ikobieta i loola 13.04.09, 16:02
            jasne, zaraz jak to dorośnie to rozmnożę i Ci dam smile.
            Niedługo tez powinno doróść sreberko tez będę rozmnażać.
            • mariolka55 Re: ikobieta i loola 13.04.09, 18:26
              wink
    • rennya o ja cie... srebrne złapałam :D:D:D 13.04.09, 21:29
      https://42.pl/u/1Ciq
      • ilekobietamalat Re: o ja cie... srebrne złapałam :D:D:D 13.04.09, 21:47
        brawobig_grin mowilam ze lapanie srebrnych to zadna filozofia;D teraz bedziesz ich lapala na peczki;D

        a to moje, z wlasnego ogrodka:
        https://tinyurl.com/ctmqrh/.gif

        wink
    • rennya smoka wczoraj podwędziłam komuś:P 14.04.09, 09:18
      https://tinyurl.com/cuwodm/.gif

      aż mi głupio było, bo kliknęłam będąc pewna, że go nie złapiębig_grin
    • mniemanologia Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 14.04.09, 11:05
      Moje nowe jajka w sygnaturce.
      Nie udało mi się złąpać żadnego złotego ani srebrnego, ale za to
      chwyciłam splita big_grin
      Mój pierwszy unikat.
      • mniemanologia Aaa! 14.04.09, 11:13
        Wymnożyłam sobie kamiennego alta!
        https://dragcave.net/image/PVlP.gif
    • loola_kr i jeszcze 14.04.09, 15:42
      https://dragcave.net/image/Xccd.gifhttps://dragcave.net/image/mKQ1.gif
    • lenkaaa Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 14.04.09, 16:33
      https://dragcave.net/image/prB6.gif i https://dragcave.net/image/L6iq.gif
    • lenkaaa Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 14.04.09, 23:06
      jeszcze jedno: https://dragcave.net/image/IQuu.gif
      • oliwia5000 Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 07:51
        ja mam wiosenne i prosze o klikanie bo mi padniesmile
        mam je 3-4 dni a malutko klikow
    • mniemanologia Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 09:31
      Nowy kamieniak https://dragcave.net/image/YGiy.gif
    • mniemanologia Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 09:53
      A, i złapałam też porzuconą sierotkę w "oknie życia":
      https://dragcave.net/image/V4s6.gif
    • ilekobietamalat Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 09:55
      https://tinyurl.com/cvw5do/.gif
    • mniemanologia Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 10:01
      Jeszcze jedna sierotka z "okna życia":
      https://dragcave.net/image/w4m3.gif
    • mniemanologia Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 12:09
      I trzeci z "okna życia" - mój drugi ALT smile
      https://dragcave.net/image/WYNP.gif

      Ja wiem, że one raczej nie sa podrzucane, tylko przenoszone, no ale
      trudno. Jak w jaskini mi nie wychodzi polowanie, to przed jaskinia -
      całkiem daję sobie radę smile
      Dobrze, że komentarzy do właścicieli nie można dawać, bo pewnie bym
      już nie żyła wink
      • loola_kr wow!!! 15.04.09, 12:41
        udało Ci się ułowić!
        ja próbuje i próbuje i nic...
      • rennya alt??? czy to znaczy, że też 15.04.09, 17:20
        mam alta??
        https://dragcave.net/image/uG8R.gif
        i tu
        https://dragcave.net/image/9M7o.gif
        • rennya eee... nieeee... 15.04.09, 17:25
          żaden nie jest altem przynajmniej wg przewodnika z opisami jaj i
          smoków...
          • rennya tu dowód 15.04.09, 17:30
            https://42.pl/u/1CrG
            przy moim literka r, przy Looli - L
            • mniemanologia Re: tu dowód 15.04.09, 19:59
              Ooo, buuu, no to mi zmieniasz widzenie świata, myślałam, że kolorowe
              to nie alty, a żólte to alty, buuu...
              No to znaczy pewnie, że wciąż mam tylko 1 alta, z hodowli sad
              • loola_kr Re: tu dowód 15.04.09, 22:46
                ja myślałam, że w inkubatorze sprawdziłaś, że to alt. Bo jak pisklak nie ma
                czerwonych albo żółtych kulek to dla mnie nie do odróżnienia jest.
                Ale żółte to alty tylko dorosłe.
                • mniemanologia Re: tu dowód 16.04.09, 12:05
                  Nie, nie sprawdzam w inkubatorze. To to trudno, szkoda smile
                  • loola_kr troche czasu i szczęścia :) 16.04.09, 12:07
                    jeszcze sobie wymnożysz!
                    Ja tez cały czas próbuję, na razie nic z tego ale mam nadzieje, że kiedys sie uda!
    • aniuta75 Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 15.04.09, 22:38
      https://dragcave.net/image/FGSf.gif
    • lenkaaa Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 16.04.09, 09:16
      https://dragcave.net/image/BUkf.gif
    • loola_kr Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 16.04.09, 10:57
      https://dragcave.net/image/MIdN.gif
      takiego bidoka ułowiłam co mu ponad 1 dzień został... poklikajcie!!!
    • mniemanologia Nowy SPLIT :) 16.04.09, 15:15
      https://dragcave.net/image/7u6S.gif
      • mniemanologia Re: Nowy SPLIT :) 16.04.09, 22:04
        Muszę się opanować, bo zaczynam się lekko gubić uncertain

        https://dragcave.net/image/PVlP.gif https://dragcave.net/image/VPsm.gif https://dragcave.net/image/7u6S.gif https://dragcave.net/image/IOZb.gif https://dragcave.net/image/ylMO.gif https://dragcave.net/image/YGiy.gif https://dragcave.net/image/hndR.gif https://dragcave.net/image/2O8o.gif https://dragcave.net/image/WYNP.gif
    • ilekobietamalat Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 16.04.09, 17:05
      ha! moj drugi papierowybig_grin
      https://tinyurl.com/czh66q/.gif
    • aniuta75 Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 16.04.09, 20:26
      https://dragcave.net/image/qvdB.gif
    • mammaewuni Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 17.04.09, 12:57
      Udało mi się złapać smile
      https://dragcave.net/image/Hd0S.gifhttps://dragcave.net/image/3V4B.gif
      • ilekobietamalat Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 17.04.09, 14:07
        alez sie zrobilo wiosenniebig_grin
    • ilekobietamalat Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 18.04.09, 10:45
      https://tinyurl.com/dxxn9x/.gif

      bo nigdy jeszcze nie mialambig_grin a to w sumie fajny smok jest;D
    • ilekobietamalat Re: MAM NOWE JAJKO - niedziela 12.04. 18.04.09, 11:00
      ha! tez sobie wiosenne dino zafundowalam!big_grin a co mi tambig_grin
      https://tinyurl.com/c8frno/.gif

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka