Gość: hon
IP: *.chello.pl
30.07.09, 10:23
Słusznie zauważył ktoś w pytaniu co poprawić w GC, że jest bałagan na forum.
Dlatego otwieram pierwszy wątek oficjalny gry - Command & Conquer 4.
Wpisujmy tutaj wszystkie nowe informacje, wklejajmy fotki, dyskutujmy.