Dodaj do ulubionych

Command & Conquer 4 - wątek oficjalny

IP: *.chello.pl 30.07.09, 10:23
Słusznie zauważył ktoś w pytaniu co poprawić w GC, że jest bałagan na forum.
Dlatego otwieram pierwszy wątek oficjalny gry - Command & Conquer 4.

Wpisujmy tutaj wszystkie nowe informacje, wklejajmy fotki, dyskutujmy.

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka