dagusia333
09.11.09, 07:54
Witam
Moja bacopa, która latem kwitła słabo, albo wcale kwitnie teraz jak szalona i
jest pięknie zielona, rozrośnięta i zdrowa, a tu zima idzie.Schowałam ją w
najzimniejsze noce, ale teraz pomyślałam, że może ją jakoś przezimować? Czy to
ma sens? To moja druga roślina, w zeszłym roku latem mi zmarniała, ale chyba
ją wtedy zalałam .W tym roku pękła doniczka w której rośnie, więc nadmiar
wypływał.Nie wiem też czemu latem nie kwitła?
dziekuję i pozdrawiam