05.08.05, 10:12
Czy można hoję przycinać? Moja jest już zbyt duża i nie mieści się w domu.
Obserwuj wątek
    • yunnan Re: Hoja 05.08.05, 14:26
      można przycinać ale trzeba brać pod uwagę to że nawet kilka lat może nie
      zakwitnąć...bardzo jest czuła na przesadzania, zmianę miejsca nie mówiąc już o
      przycince...ale jesli trzeba to na pewno jej nie uśmiercisz...
    • przemoaj5 Re: Hoja 05.08.05, 18:00
      Odpowiedz znajduje sie na portalu
      www.ogrodytwoichmarzen.pl
      w poradach ogrodniczych.Zapraszamy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka