Dodaj do ulubionych

przymrozki

03.09.07, 12:48
Proszę doradzcie mi jak zabezpieczyć pomidory w szklarni /która nie jest
szczelna / aby nie zmarzły w czasie nadchodzących przymrozków.Pozdrawiam :-)
Bożena
Obserwuj wątek
    • mirzan Re: przymrozki 03.09.07, 16:37
      Uszczelnić szpary.
    • szadoka Re: przymrozki 04.09.07, 08:54
      Boszzz to gdzie ty mieszkasz? Jakich przymrozkow? We wrzesniu?
    • iskra300 Re: przymrozki 04.09.07, 10:05
      U mnie przymrozki już były (nie na Syberii, w Polsce:)). Można okryć włókniną na
      noce tylko trzeba w miarę szczelnie. Ja w ataki sposób przechowałam kilka
      wrażliwych roślin przez całą ubiegłą zimę.
    • horpyna4 Re: przymrozki 04.09.07, 10:17
      Możesz przykrywać szklarnię na noc mokrymi szmatami. Woda w szmatach
      zamarznie, a wewnątrz szklarni będzie dalej powyżej zera. Pamiętaj,
      że woda zamarzając oddaje bardzo dużo ciepła, więc taka warstwa
      bardzo dobrze "wychwytuje zimno", jeśli można tak to potocznie
      określić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka