heart_of_ice
09.09.07, 13:45
moi drodzy,
jak pewnie kilka osob z tego forum kojarzy, pracuje w szkolce roslin ozdobnych
szkolka jest rodzinna, wiec troche tez i moja:)
klienci z roznych czesci kraju czesto pisza maile i pytaja, czy mozemy im cos
wyslac:)
z tego wzgledu od jakiegos czasu zastanawiamy sie nad poprowadzeniem rowniez
sklepu internetowego z nasza produkcja....
i tu pytanie do was: co myslicie o kupowaniu przez internet tak specyficznego
towaru, jak delikatne rosliny? (nie nasiona, tylko juz normalne,
pelnowymiarowe rosliny)
ja mam duze obiekcje - boje sie, ze material nie dotrze do klienta
wystarczajaco szybko i zwiednie albo nie wiem, czy da sie zapakowac rosline
tak, by sie nie polamala (przeciez nie wiadomo kto i jak bedzie ja traktowac
po drodze:/)
no i ceny - zwykly, maly krzew lisciasty np tawula kosztuje jakies 7PLN,
przesylka drugie tyle.... czy to nie odstrasza potencjalnych kupujacych?
nie wiem, czy to odpowiednie forum na takie dywagacje, ale nie mam pytan
technicznych ani ekonomicznych;) chcialabym tylko wiedziec, czy ogrodkowi
maniacy ufaja internetowym sklepom i czy daja sie skusic na zakupy w sieci? bo
ja tam wole isc i powybierac osobiscie;)
Pauli
--
Jeśli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego, co mówi -
patrz na nią"