irenazu
24.06.08, 16:13
Od kilku dni w moim ogródku mieszka krasnal:D .I chociaż młody i jego
dziewczyna mówią,że to obciach i tandeta to ja kocham mojego krasnala i
najwyżej jako ripostę na ich słowa zaproszę do mojego ogrodu jeszcze ze 2 nowe
krasnale;P(ale mąż trochę oponuje).A jak jest u Was w tym temacie?