Dodaj do ulubionych

Ogródek działkowy

03.09.08, 23:08
Witam! Szukam odpłatnie działki ogrodowej/ogródka w rejonie ulic:
Traugutta, Krakowskiej. Najchętniej z wodą i energią elektryczną.



Obserwuj wątek
    • yoma Re: Ogródek działkowy 03.09.08, 23:34
      A w jakim mieście?
      • jona1111 Re: Ogródek działkowy 03.09.08, 23:49
        We Wrocławiu (((:
        • babeth Re: Ogródek działkowy 05.09.08, 22:12
          Najskuteczniej będzie szukać bezpośrednio na działkach: u gospodarza, rozpytać
          ludzi, powiesić ogłoszenia. Jestem z innego miasta ale tak właśnie znaleźliśmy
          nasz ogródek na wiosnę br.
          • jona1111 Re: Ogródek działkowy 06.09.08, 11:16
            Witam
            Bardzo dziękuje za podpowiedz też tak spróbuje,może się uda(((:
            Pozdrawiam Jona
        • deerzet Jak miło!/ oferta 06.09.08, 13:06
          Jak miło, że nie z W-wy...
          Tam dziwią się, że jest jeszcze jakaś prowincja.

          Wrocław nam na metropolię wyrasta!
          Też adres "ulicuje"...

          Ma oferta jest spod Zielonej Góry. Działka po dziadkach [chwasty
          wys. 1,5 m - vide żyzna gleba], przyległe podmokłe tereny, ogródek
          opasany rowem - więc nie ma potrzeby podlewać, dojazd ciągnika do
          orki zapewniony, mili sąsiedzi. Miasto chce tę działkę SPRZEDAĆ pod
          domki.

          Warto się {Yono} przeprowadzić.
          Niedaleko.

          Taaakie porzeczki pobabcine jeszcze tam owocują.
          • jona1111 Re: Jak miło!/ oferta 07.09.08, 06:39
            Witam
            Dziękuje za propozycje , ale to dla mnie za daleko (:
            Pozdrawiam Jona-11
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka