jona1111 03.09.08, 23:08 Witam! Szukam odpłatnie działki ogrodowej/ogródka w rejonie ulic: Traugutta, Krakowskiej. Najchętniej z wodą i energią elektryczną. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
babeth Re: Ogródek działkowy 05.09.08, 22:12 Najskuteczniej będzie szukać bezpośrednio na działkach: u gospodarza, rozpytać ludzi, powiesić ogłoszenia. Jestem z innego miasta ale tak właśnie znaleźliśmy nasz ogródek na wiosnę br. Odpowiedz Link Zgłoś
jona1111 Re: Ogródek działkowy 06.09.08, 11:16 Witam Bardzo dziękuje za podpowiedz też tak spróbuje,może się uda(((: Pozdrawiam Jona Odpowiedz Link Zgłoś
deerzet Jak miło!/ oferta 06.09.08, 13:06 Jak miło, że nie z W-wy... Tam dziwią się, że jest jeszcze jakaś prowincja. Wrocław nam na metropolię wyrasta! Też adres "ulicuje"... Ma oferta jest spod Zielonej Góry. Działka po dziadkach [chwasty wys. 1,5 m - vide żyzna gleba], przyległe podmokłe tereny, ogródek opasany rowem - więc nie ma potrzeby podlewać, dojazd ciągnika do orki zapewniony, mili sąsiedzi. Miasto chce tę działkę SPRZEDAĆ pod domki. Warto się {Yono} przeprowadzić. Niedaleko. Taaakie porzeczki pobabcine jeszcze tam owocują. Odpowiedz Link Zgłoś
jona1111 Re: Jak miło!/ oferta 07.09.08, 06:39 Witam Dziękuje za propozycje , ale to dla mnie za daleko (: Pozdrawiam Jona-11 Odpowiedz Link Zgłoś