Dodaj do ulubionych

trawniczek

05.03.09, 11:31
witam
jaką trawę mam posadzić na gliniastej,ciężkiej glebie? jesteśmy po
budowie,ziemia była kilkakrotnie przekopywana,czy konieczne jest
przekopywanie jeszcze raz,czy wystarczy wyrównać teren?
Obserwuj wątek
    • bosman1 Re: trawniczek 05.03.09, 11:43
      Najlepie dodać piasku i przekopać przed zasianiem.
      • dar61 Re: trawniczek 05.03.09, 14:10
        Po zasianiu też warstewkę napiaszczyć.
        Na wiosenne susze odsłoneczne będzie to, na nowy zasiew, jak
        znalazł. I nie wyłysieje zasiew miejscami.

        Zachwalam z gazonu trawnikowego zrezygnować.
        Kto lubi niewolnictwo [koszenia].
        • yoma Re: trawniczek 05.03.09, 14:14
          Neofita, neofita :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka