bei
13.06.09, 20:35
w koncu przypomniało sie jej, ze jest rozłogowa- i wypusciła na
rabacie w innych miejscach odnogi:)
a
berberys- rosł na rabacie- przesadzony został w inne miejsce, bo
był zbyt duży- teraz wyrasta jego potomstwo- takie berberysie
noworodki:)..