Dodaj do ulubionych

Śliwki mi lecą

01.08.09, 15:16
Pozornie zdrowe śliwki węgierki ,nie robaczywe lecą na potęgę z drzewa. Lekko
niebieszczeją. Chyba to szarka. Będę musiała ja chyba wyciąć .
Obserwuj wątek
    • witaminka77 Re: Śliwki mi lecą 01.08.09, 16:17
      Może warto poczekać aż dojrzeją

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka