14.08.09, 21:44
www.youtube.com/watch?v=Nci3UdEBLq0&hl=pl
Obserwuj wątek
    • ciociaklementyna Re: NIE WINNY 15.08.09, 05:24
      Czy można wiedzieć, dlaczego wstawiłaś to na tym forum?
      • wanda43 Re: NIE WINNY 15.08.09, 06:29
        ona tak ma, wszędzie to wkleja.
      • dar61 Re: niewinny posmak wina 15.08.09, 08:59
        W 2. połowie wakacji zaczynają się okołodomowe pojawy młodzi
        znudzonej, męczliwej, nieznającej trudu sierpniowego rżyska,
        post_przystankowo_łódstokowo wrażeń i podniet chętnej.

        C.b.d.u.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka