Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kubica w Renault. Mario Theissen: Robert nigdy ...

    07.10.09, 17:33
    Ale wy zawiedliscie jego.
    Obserwuj wątek
      • yanfhowah Kubica w Renault. Mario Theissen: Robert nigdy ... 07.10.09, 17:34
        Brawo kubica i zycze sukcesow w nowej "stajni'
        • Gość: bolek Re: Kubica w Renault. Mario Theissen: Robert nigd IP: *.era.pl 08.10.09, 09:17
          Ładne pożegananie. Szkoda, że takiego pożegnania nie dostał
          Benhakker. To swiadczy o pewnej klasie.
      • marqr Kubica w Renault. Mario Theissen: Robert nigdy ... 07.10.09, 17:56
        obie strony na tym zyskały
      • pocalujta_wujta W zespole nie ma podzialu na "ja" i "wy" 07.10.09, 18:20
        Jesli tego ktos nie rozumie to ma problem z praca zespolowa. W moim zespole by
        go nie bylo... bardzo szybko. Podobnie z tymi co obwiniaja innych.


        Pozdrawiam
        ("pracownik zespolowy"... za oceanem)
        • pocieszne wyszlo szydlo z worka ??? 07.10.09, 19:08
          pocalujta_wujta napisał:

          > W zespole nie ma podzialu na "ja" i "wy"
          > W moim zespole by go nie bylo... bardzo szybko

          eeeno, powinno byc chyba w naszym ?
          • zgryzliwy1 Re: wyszlo szydlo z worka ??? 07.10.09, 21:55
            pocieszne napisał:

            > pocalujta_wujta napisał:
            >
            > > W zespole nie ma podzialu na "ja" i "wy"
            > > W moim zespole by go nie bylo... bardzo szybko
            >
            > eeeno, powinno byc chyba w naszym ?

            szkoda sie nim zajmowac, przeciez widac na kilometr ze ten ciaptak -
            ("pracownik zespolowy"... za oceanem) - pisze tylko po to, by sie
            pochwalic ze gdzies tam jezdzi w wyscigach i stale podkreslac, ze siedzi w jueseju

            jakis niedowartosciowany musi byc he he he
      • lol76 dogbono166 07.10.09, 19:04
        Nikt nikogo nie zwiodl. BMW nie zawiodlo Kubicy, a Kubic nie zawiodl
        ich.

        Jedyni ktorzy zawiedli Kubice to:
        - polska prasa a szczegolnie GW, KTORA Z UPOREM MANIAKA ZACZELA
        ROBIC Z NIEGO 'ROBERCIKA-IDIOTE';
        - psudo-kibice, szczegolnie ci na forum GW.

        ALE SZCZESCIE NIKT SIE TYM WASZYM SZAMBEM NIE PRZEJMUJE.


        Powodzenia Robert!
        • dogbono166 Re: dogbono166 07.10.09, 20:51
          Przede wszystkim zawiedli kibicow, nawet nie tylko Kubicy a i samego BMW. Jak
          mozna odpuscic szanse zdobycia mistrzostwa swiata i jeszcze sie do tego
          przyznac???? Jaki z ciebie kibic ze nie czujesz sie zawiedziony?????????????????
          MAJAC SZANSE NA ZDOBYCIE CONAJMNIEJ TRZECIEGO MIEJSCA PRZEZ ROBERTA STWIERDZILI
          ZE ZACZNA PRZYGOTOWYWAC SIE DO NASTEPNEGO SEZONU!!!! CO TO MIALO BYC???????????I
          CO TO ZA SEZON DO KTOREGO SIE TAK PRZYGOTOWYWALI??????????????? s h i t !
      • Gość: Ro BMW elegancko żegna, bo nie ma wyjścia IP: *.toya.net.pl 07.10.09, 19:50
        doskonale zdają sobie w BMW sprawę, że dzięki Kubicy mieli sprzedaż
        większą o 10-15% w Polsce i gdyby się chcieli nieladnie zachować to
        boleśnie by to odczuli. Taki my naród!!
        • Gość: lol Re: BMW elegancko żegna, bo nie ma wyjścia IP: *.net.autocom.pl 07.10.09, 21:09
          czego mieli sprzedaz wieksza o 10-15%? bolidow?
          • Gość: querry Re: BMW elegancko żegna, bo nie ma wyjścia IP: *.spray.net.pl 07.10.09, 21:53
            Oskarzacie Mario i jego zespol. Chyba nie znacie realiow takich teamow. To nie
            Mario zadecydowal o wycofaniu sie BMW-Sauber z F1 tylko jego przelozeni,
            szefowie BMW. Chcac nie chcac jest to droga zabawa i dosc ryzykowna. Gdyby
            rzadzil Mario mozliwe ze Kubica bylby w pierwszej trojce najlepszych kierowcow
            poprzedniego sezonu, ale on ma niewiele do gadania. I smiesza mnie oskrazenia o
            faworyzowanie Nicka, nikt w taki sposob nie traktowalby odnoszacego sukcesy
            kierowcy (chodzi mi o Roberta). Szkoda ze BMW odchodzi, zapowiadal sie na dobry
            zespol. Fajnie by bylo gdyby Nick tez poszedl do Renault (ha! ciekawe czy
            francuzi by i jego "faworyzowali" :)) )
            • Gość: querry Re: BMW elegancko żegna, bo nie ma wyjścia IP: *.spray.net.pl 07.10.09, 21:56
              Zapomnialem jeszcze dodac ze ci wasi okropni niemcy wypromowali Kubice. To oni
              postawili na niego i wymienili doswiadczonego kierowce na "nowicjusza".
              • Gość: zonk Re: BMW elegancko żegna, bo nie ma wyjścia IP: 94.254.139.* 07.10.09, 23:15
                to nie oni wypromowali, tylko On sie wypromował. zatrudnili "nowicjusza" myśląc,
                że nikuś błyśnie przy "nowicjuszu", a tu ZONK! :-D
                to się w helmuckich czerepach nie mieściło, bo przecież plany były inne, więc
                dali d.py na całej linii.
                Nareszcie Robert będzie wśród ludzi mu życzliwych.
                Powodzenia!
                • Gość: Damon Hill głupi jesteś nawet nie jak but ale jak kapeć IP: *.nplay.net.pl 08.10.09, 00:05
                  jakby Niemiaszki nie mieli co robić tylko wydawać setki milionów euro żeby
                  jednego Niemca wypromować kosztem jednego Polaka... żałosna teoria...

                  taaak, wywalili BYŁEGO mistrza świata F1 (Kanadyjczyka - jego też zatrudnili by
                  go upokorzyć?) i zatrudnili młodego Polaka w jego miejsce (a wcześniej dali mu
                  szansę być kierowcą testowym - po co, na testach się przecież nie da upokorzyć
                  kierowcy?) - ba, pozwolili mu nawet dojechać na podium w drugim wyścigu w
                  karierze (mogli np. zawalić mu pitstop), potem pozwolili mu zdobywać dużo pkt, w
                  końcu zdobyć Pole Position i nawet wygrać wyścig (kosztem tego faworyzowanego
                  Niemca)


                  naprawdę nie rozumiem tego ich misternego planu upakarzania Polaków - zapłacili
                  worek kasy Polakowi, kazali Niemcowi przepuścić Polaka w wyścigu by to Polak
                  wygrał i jeszcze śmiali się cieszyć z sukcesów tego Polaka!!! na dodatek ci
                  straszni złośliwcy z BMW zrobili sobie siedzibę w Szwajcarii, zatrudnili wielu
                  różnych obcokrajowców np. Włochów ale to wszystko tylko po to, by upokorzyć
                  jednego Polaka, który zanim powstał ten misterny plan - nie był prawie w ogóle
                  znany (szczególnie w Polsce)



                  niektórzy ludzie to jednak się powinni zacząć leczyć...
                  • Gość: zonk Re: głupi jesteś nawet nie jak but ale jak kapeć IP: *.multimo.pl 08.10.09, 13:22
                    demonie intelektu! helmuctwo na nic mu nie pozwoliło. to On pozwolił
                    sobie na więcej niż te matołki sobie zaplanowały. skończyło się tak
                    jak się skończyło. bełkotem o skupieniu sie naa pracy nad nowym
                    bolidem. wyniki tej pracy poznaliśmy w tym sezonie. :-)
                  • felek_zdankiewicz Re: głupi jesteś nawet nie jak but ale jak kapeć 12.10.09, 22:28
                    Gość portalu: Damon Hill napisał(a):
                    kazali Niemcowi przepuścić Polaka w wyścigu by to Polak
                    > wygrał i jeszcze śmiali się cieszyć z sukcesów tego Polaka!!!


                    Cuś takiego! Kazali przepuścić i nikt nie protestował...
                    Ty naprawdę jesteś damonem intelektu! :-D
      • Gość: Polendeutscher Kubica w Renault. Mario Theissen: Robert nigdy ... IP: *.chello.pl 08.10.09, 00:03
        Deutsche sind Arschlöcher. Immer nur am am Arsch lecken. Falsche Fünfziger.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka