dogbono166 07.10.09, 17:33 Ale wy zawiedliscie jego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yanfhowah Kubica w Renault. Mario Theissen: Robert nigdy ... 07.10.09, 17:34 Brawo kubica i zycze sukcesow w nowej "stajni' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek Re: Kubica w Renault. Mario Theissen: Robert nigd IP: *.era.pl 08.10.09, 09:17 Ładne pożegananie. Szkoda, że takiego pożegnania nie dostał Benhakker. To swiadczy o pewnej klasie. Odpowiedz Link Zgłoś
marqr Kubica w Renault. Mario Theissen: Robert nigdy ... 07.10.09, 17:56 obie strony na tym zyskały Odpowiedz Link Zgłoś
pocalujta_wujta W zespole nie ma podzialu na "ja" i "wy" 07.10.09, 18:20 Jesli tego ktos nie rozumie to ma problem z praca zespolowa. W moim zespole by go nie bylo... bardzo szybko. Podobnie z tymi co obwiniaja innych. Pozdrawiam ("pracownik zespolowy"... za oceanem) Odpowiedz Link Zgłoś
pocieszne wyszlo szydlo z worka ??? 07.10.09, 19:08 pocalujta_wujta napisał: > W zespole nie ma podzialu na "ja" i "wy" > W moim zespole by go nie bylo... bardzo szybko eeeno, powinno byc chyba w naszym ? Odpowiedz Link Zgłoś
zgryzliwy1 Re: wyszlo szydlo z worka ??? 07.10.09, 21:55 pocieszne napisał: > pocalujta_wujta napisał: > > > W zespole nie ma podzialu na "ja" i "wy" > > W moim zespole by go nie bylo... bardzo szybko > > eeeno, powinno byc chyba w naszym ? szkoda sie nim zajmowac, przeciez widac na kilometr ze ten ciaptak - ("pracownik zespolowy"... za oceanem) - pisze tylko po to, by sie pochwalic ze gdzies tam jezdzi w wyscigach i stale podkreslac, ze siedzi w jueseju jakis niedowartosciowany musi byc he he he Odpowiedz Link Zgłoś
lol76 dogbono166 07.10.09, 19:04 Nikt nikogo nie zwiodl. BMW nie zawiodlo Kubicy, a Kubic nie zawiodl ich. Jedyni ktorzy zawiedli Kubice to: - polska prasa a szczegolnie GW, KTORA Z UPOREM MANIAKA ZACZELA ROBIC Z NIEGO 'ROBERCIKA-IDIOTE'; - psudo-kibice, szczegolnie ci na forum GW. ALE SZCZESCIE NIKT SIE TYM WASZYM SZAMBEM NIE PRZEJMUJE. Powodzenia Robert! Odpowiedz Link Zgłoś
dogbono166 Re: dogbono166 07.10.09, 20:51 Przede wszystkim zawiedli kibicow, nawet nie tylko Kubicy a i samego BMW. Jak mozna odpuscic szanse zdobycia mistrzostwa swiata i jeszcze sie do tego przyznac???? Jaki z ciebie kibic ze nie czujesz sie zawiedziony????????????????? MAJAC SZANSE NA ZDOBYCIE CONAJMNIEJ TRZECIEGO MIEJSCA PRZEZ ROBERTA STWIERDZILI ZE ZACZNA PRZYGOTOWYWAC SIE DO NASTEPNEGO SEZONU!!!! CO TO MIALO BYC???????????I CO TO ZA SEZON DO KTOREGO SIE TAK PRZYGOTOWYWALI??????????????? s h i t ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ro BMW elegancko żegna, bo nie ma wyjścia IP: *.toya.net.pl 07.10.09, 19:50 doskonale zdają sobie w BMW sprawę, że dzięki Kubicy mieli sprzedaż większą o 10-15% w Polsce i gdyby się chcieli nieladnie zachować to boleśnie by to odczuli. Taki my naród!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: BMW elegancko żegna, bo nie ma wyjścia IP: *.net.autocom.pl 07.10.09, 21:09 czego mieli sprzedaz wieksza o 10-15%? bolidow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: querry Re: BMW elegancko żegna, bo nie ma wyjścia IP: *.spray.net.pl 07.10.09, 21:53 Oskarzacie Mario i jego zespol. Chyba nie znacie realiow takich teamow. To nie Mario zadecydowal o wycofaniu sie BMW-Sauber z F1 tylko jego przelozeni, szefowie BMW. Chcac nie chcac jest to droga zabawa i dosc ryzykowna. Gdyby rzadzil Mario mozliwe ze Kubica bylby w pierwszej trojce najlepszych kierowcow poprzedniego sezonu, ale on ma niewiele do gadania. I smiesza mnie oskrazenia o faworyzowanie Nicka, nikt w taki sposob nie traktowalby odnoszacego sukcesy kierowcy (chodzi mi o Roberta). Szkoda ze BMW odchodzi, zapowiadal sie na dobry zespol. Fajnie by bylo gdyby Nick tez poszedl do Renault (ha! ciekawe czy francuzi by i jego "faworyzowali" :)) ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: querry Re: BMW elegancko żegna, bo nie ma wyjścia IP: *.spray.net.pl 07.10.09, 21:56 Zapomnialem jeszcze dodac ze ci wasi okropni niemcy wypromowali Kubice. To oni postawili na niego i wymienili doswiadczonego kierowce na "nowicjusza". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonk Re: BMW elegancko żegna, bo nie ma wyjścia IP: 94.254.139.* 07.10.09, 23:15 to nie oni wypromowali, tylko On sie wypromował. zatrudnili "nowicjusza" myśląc, że nikuś błyśnie przy "nowicjuszu", a tu ZONK! :-D to się w helmuckich czerepach nie mieściło, bo przecież plany były inne, więc dali d.py na całej linii. Nareszcie Robert będzie wśród ludzi mu życzliwych. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Damon Hill głupi jesteś nawet nie jak but ale jak kapeć IP: *.nplay.net.pl 08.10.09, 00:05 jakby Niemiaszki nie mieli co robić tylko wydawać setki milionów euro żeby jednego Niemca wypromować kosztem jednego Polaka... żałosna teoria... taaak, wywalili BYŁEGO mistrza świata F1 (Kanadyjczyka - jego też zatrudnili by go upokorzyć?) i zatrudnili młodego Polaka w jego miejsce (a wcześniej dali mu szansę być kierowcą testowym - po co, na testach się przecież nie da upokorzyć kierowcy?) - ba, pozwolili mu nawet dojechać na podium w drugim wyścigu w karierze (mogli np. zawalić mu pitstop), potem pozwolili mu zdobywać dużo pkt, w końcu zdobyć Pole Position i nawet wygrać wyścig (kosztem tego faworyzowanego Niemca) naprawdę nie rozumiem tego ich misternego planu upakarzania Polaków - zapłacili worek kasy Polakowi, kazali Niemcowi przepuścić Polaka w wyścigu by to Polak wygrał i jeszcze śmiali się cieszyć z sukcesów tego Polaka!!! na dodatek ci straszni złośliwcy z BMW zrobili sobie siedzibę w Szwajcarii, zatrudnili wielu różnych obcokrajowców np. Włochów ale to wszystko tylko po to, by upokorzyć jednego Polaka, który zanim powstał ten misterny plan - nie był prawie w ogóle znany (szczególnie w Polsce) niektórzy ludzie to jednak się powinni zacząć leczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonk Re: głupi jesteś nawet nie jak but ale jak kapeć IP: *.multimo.pl 08.10.09, 13:22 demonie intelektu! helmuctwo na nic mu nie pozwoliło. to On pozwolił sobie na więcej niż te matołki sobie zaplanowały. skończyło się tak jak się skończyło. bełkotem o skupieniu sie naa pracy nad nowym bolidem. wyniki tej pracy poznaliśmy w tym sezonie. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
felek_zdankiewicz Re: głupi jesteś nawet nie jak but ale jak kapeć 12.10.09, 22:28 Gość portalu: Damon Hill napisał(a): kazali Niemcowi przepuścić Polaka w wyścigu by to Polak > wygrał i jeszcze śmiali się cieszyć z sukcesów tego Polaka!!! Cuś takiego! Kazali przepuścić i nikt nie protestował... Ty naprawdę jesteś damonem intelektu! :-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polendeutscher Kubica w Renault. Mario Theissen: Robert nigdy ... IP: *.chello.pl 08.10.09, 00:03 Deutsche sind Arschlöcher. Immer nur am am Arsch lecken. Falsche Fünfziger. Odpowiedz Link Zgłoś