Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Małecki zagra ??

    27.11.09, 19:21
    Mam pytanie czy Małeckizagra , bo w przewidywanych składach go niema
    Obserwuj wątek
      • prezes-33 Re: Małecki zagra ?? 27.11.09, 19:34
        Problem ze składem Wisły polega na tym, że po ich
        ostatnich "sukcesach" kompletnie nie wiadomo co zrobi Skorża.
        Małecki podobno ma zacząć mecz na ławce, tak tu i ówdzie można było
        wyczytać. Ale to nic pewnego.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka