pw42 27.11.09, 19:21 Mam pytanie czy Małeckizagra , bo w przewidywanych składach go niema Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prezes-33 Re: Małecki zagra ?? 27.11.09, 19:34 Problem ze składem Wisły polega na tym, że po ich ostatnich "sukcesach" kompletnie nie wiadomo co zrobi Skorża. Małecki podobno ma zacząć mecz na ławce, tak tu i ówdzie można było wyczytać. Ale to nic pewnego. Odpowiedz Link Zgłoś