Gość: olisadeb
IP: *.se.com.pl
02.05.01, 13:27
mowie wam oli to podstawa bez niego trudno bedzie nam awansowac do ms nie
mowiac juz omeczach finalowych. zauwazcie za w meczach w ktorych on nie gral
szlo nam jak po grudzie - walia ,mimo wszystko bialoruś ,szkocja ) wiec modlmy
sie o jego zdrowie juz dzis .....ojcze nasz którys jest w niebie .....