Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    olisadebe to podstawa

    IP: *.se.com.pl 02.05.01, 13:27
    mowie wam oli to podstawa bez niego trudno bedzie nam awansowac do ms nie
    mowiac juz omeczach finalowych. zauwazcie za w meczach w ktorych on nie gral
    szlo nam jak po grudzie - walia ,mimo wszystko bialoruś ,szkocja ) wiec modlmy
    sie o jego zdrowie juz dzis .....ojcze nasz którys jest w niebie .....
    Obserwuj wątek
      • Gość: jak Re: olisadebe to podstawa IP: *.de.deuba.com 02.05.01, 16:14
        absolutnie sie z tym zgadzam. Jak on jest na boisku to nawet reszcie chce sie grac.
      • Gość: Wurst Re: olisadebe to podstawa IP: *.wiwi.uni-frankfurt.de 02.05.01, 18:37
        ...swiec sie imie Twoje...
        • Gość: Picasso Re: olisadebe to podstawa IP: *.juni.gliwice.pl 03.05.01, 10:37
          ...przyjdź królestwo Twoje...
      • Gość: oligoll Re: olisadebe to podstawa IP: *.se.com.pl 04.05.01, 09:34
        ...bądz wola twoja....
        • Gość: doc Re: olisadebe to podstawa IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 04.05.01, 14:51
          A ja dam na mszę za zdrowie dla Emanuela niech baranom z naszej grupy bramki
          strzela.
          • Gość: Wurst Re: olisadebe to podstawa,do Doca IP: *.wiwi.uni-frankfurt.de 04.05.01, 15:19
            Racja,zrzuta na msze za zdrowie Oli'ego.Tylko niech Rydzyk nie odprawia.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka