Gość: marcin IP: *.lodz.mm.pl 06.01.10, 02:19 Cześć. Gdzie w łodzi najlepiej zacząć się wspinać i znależć ludzi którzy już się wspinają? Na ściance wspinaczkowej czy może w jakimś klubie? Pozdrawiam M Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dorotta Re: Wspinaczka Łódź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.10, 10:44 Hej. Ja zaczynałam na ściance w Manufakturze Stratosfera fajne miejsce żeby zacząć i nauczyć się wspinania. A w Łódzkim Klubie Wysokogórskim zapisałam się na kurs i pierwszy raz pojadę w skałki :) Łódzki Klub Wysokogórski hej hej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kas Re: Wspinaczka Łódź IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.10, 15:42 witam: Ja zaczołem sie w spinac w skałch (wcale nie tak daleko od łodzi), potem szkolenie wspinaczkowe w ŁKW i potem dopiero ściana:jeszce na policji (niewiem czy ktos jeszce pamieta) a potem startosfera www.lkw.org.pl -tam znajdziecie wszystkie informacje Odpowiedz Link Zgłoś