Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wspinaczka Łódź

    IP: *.lodz.mm.pl 06.01.10, 02:19
    Cześć.
    Gdzie w łodzi najlepiej zacząć się wspinać i znależć ludzi którzy
    już się wspinają?
    Na ściance wspinaczkowej czy może w jakimś klubie?
    Pozdrawiam M
    Obserwuj wątek
      • Gość: Dorotta Re: Wspinaczka Łódź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.10, 10:44
        Hej.
        Ja zaczynałam na ściance w Manufakturze
        Stratosfera
        fajne miejsce żeby zacząć i nauczyć się wspinania.

        A w Łódzkim Klubie Wysokogórskim zapisałam się na kurs i pierwszy
        raz pojadę w skałki :)
        Łódzki Klub Wysokogórski

        hej hej
      • Gość: kas Re: Wspinaczka Łódź IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.10, 15:42
        witam:

        Ja zaczołem sie w spinac w skałch (wcale nie tak daleko od łodzi),
        potem szkolenie wspinaczkowe w ŁKW i potem dopiero ściana:jeszce na
        policji (niewiem czy ktos jeszce pamieta) a potem startosfera

        www.lkw.org.pl -tam znajdziecie wszystkie informacje

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka