Gość: abdullah IP: *.82-134-23.bkkb.no 15.08.10, 16:46 e tam nie da rady, za niedlugo dostanie extra punkty za pochodzenie, tfu, znaczy sie za plec i sie zakwalifikuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wsx parytety IP: *.acn.waw.pl 15.08.10, 16:53 Feministki wywalcza parytety: w jednym wyscigu wszystkie parzyste miejsca dla kobiet, a nieparzyste dla mezczyzn, a w drugim wyscigu odwrotnie. Nieustajaco popieram wprowadzenie parytetow zasada "malych krokow": najpierw w zawodzie kanalarza i murarza. Odpowiedz Link Zgłoś
no.to.mamy.problem Re: parytety 15.08.10, 17:28 A ja dorzucam do puli żołnierza patrolującego Afganistan. Co do F1, to ponoć wyścig może trwać tylko 2 godziny. To niech dla kobiet trwa maksymalnie 1 godzinę, a jej team może w czasie sezonu pracować nad silnikiem i nad całą zakazaną resztą. A jak po tej jednej godzinie będzie na 1 miejscu, to automatycznie wygrywa i zjeżdża do boksu, a frajerzy niech dymają dalej. A to, że kobieta byłaby pierwsza to nie ma wątpliwości. Tylko męska szowinistyczna świnia nie przepuszcza kobiet. Inne zachowanie należy napiętnować w całej intelektualnej prasie kobiecej i tasiemcach w telewizji. Odpowiedz Link Zgłoś
damawglanach Re: parytety 15.08.10, 19:30 ejej, człowieku... zastanów się chwilę, czy jakakolwiek kobieta chciałaby od takiego jak Ty - wybacz złośliwość, ale się zdenerwowałam - pseudo bardzo ironicznego inteligenta jakiejkolwiek "pomocy"? o nie, kobiety w sporcie jeśli chcą znaleźć się pomiędzy mężczyznami muszą być nie tak samo dobre (bo zwyczajnie dobra w tym co robi dziewczyna zostanie wyśmiana przez bandę patałachów) a lepsze. dużo lepsze od mężczyzn. i o to nie jest tak trudno. dlatego być może tak ciężko Ci zauważyć żołnierki z Afganistanu? pozdrawiam : - ) Odpowiedz Link Zgłoś
no.to.mamy.problem Re: parytety 15.08.10, 22:52 Żołnierka w Afganistanie? Może jako psycholożka, gdzieś gdzie zabłąkana kula nie ma prawa trafić. Na pewno nie jako kierownica rosomaka, albo piesza strzelnica. Jeśli kobiety są takie super w sporcie i nie jest to trudne, to proszę, z chęcią zobaczę jakąś kierownicę w F1. Najlepiej Polka i w miarę ładna, jak na kierownicę, to mogę pokibicować. Nie, pokibicować to złe słowo, nie jestem kibicem. Mogę oglądać wyścigi, mając nadzieję, że będzie wygrać. Mam nadzieję też, że kobiety jeśli są takie jak opisujesz, przestaną się kompromitować i żebrać o parytety w sejmie. W końcu to pomoc dla ułomnych. A one są lepsze. Niech więc zdobywają i 75% miejsc w sejmie. Odpowiedz Link Zgłoś
manhu Re: parytety 17.08.10, 12:29 > zawodzie kanalarza i murarza. Mój pomysł jest genialny, najpierw parytety w więzieniach! W więzieniach ma siedzieć tyle samo kobiet co mężczyzn (czyli kilkadziesiąt tysięcy kobiet do mamra:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Skoro Nico sobie radzi, to Danica też da radę ;))) IP: *.acn.waw.pl 15.08.10, 17:33 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaloguj się F1. Liuzzi: Formuła 1 nie dla kobiet IP: *.adsl.inetia.pl 15.08.10, 18:24 powiedział co wiedział wielokrotny mistrz świata, zwycięzca kilkudziesięciu wyscigów Vitantonio "zawsze ostatni patałach" Luzzi hehehe Danica dałaby sobie rade a za dwa lata poradziłaby sobie rade też nasza Kowalska!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezimienny ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.10, 12:07 Al Bundy wymyśliłby jakiś tekst, który doskonale by wyraził co myślę. Skoro kobiety są takie świetne w sporcie to podam jeden doby przykład: 100m. Jaki jest rekord kobiet? +10.50? A mężczyzn? 9.58. Wszystkie rekordy innych dyscyplin to potwierdzą. Odpowiedz Link Zgłoś
manhu Re: ha 17.08.10, 12:30 No nie wiem, w gimnastyce artystycznej myślę, że mają szanse. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezimienny Re: ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.10, 14:36 będzie im łatwiej wyjść jak rozwalą bolid 2 metry po starcie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KLM F1. Liuzzi: Formuła 1 nie dla kobiet IP: *.chello.pl 17.08.10, 12:05 nie Giovanni, tylko Giovanna Amati! durne pismaki... a kobiety nie mają szans nie tylko w F1, ale nawet F2 - patrz niejaka Natalia Kowalska... Odpowiedz Link Zgłoś