Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    F1. Liuzzi: Formuła 1 nie dla kobiet

    IP: *.82-134-23.bkkb.no 15.08.10, 16:46
    e tam nie da rady, za niedlugo dostanie extra punkty za pochodzenie, tfu,
    znaczy sie za plec i sie zakwalifikuje
    Obserwuj wątek
      • Gość: wsx parytety IP: *.acn.waw.pl 15.08.10, 16:53
        Feministki wywalcza parytety: w jednym wyscigu wszystkie parzyste miejsca dla
        kobiet, a nieparzyste dla mezczyzn, a w drugim wyscigu odwrotnie.

        Nieustajaco popieram wprowadzenie parytetow zasada "malych krokow": najpierw w
        zawodzie kanalarza i murarza.
        • no.to.mamy.problem Re: parytety 15.08.10, 17:28
          A ja dorzucam do puli żołnierza patrolującego Afganistan.

          Co do F1, to ponoć wyścig może trwać tylko 2 godziny. To niech dla kobiet trwa
          maksymalnie 1 godzinę, a jej team może w czasie sezonu pracować nad silnikiem i
          nad całą zakazaną resztą.
          A jak po tej jednej godzinie będzie na 1 miejscu, to automatycznie wygrywa i
          zjeżdża do boksu, a frajerzy niech dymają dalej.

          A to, że kobieta byłaby pierwsza to nie ma wątpliwości. Tylko męska
          szowinistyczna świnia nie przepuszcza kobiet. Inne zachowanie należy napiętnować
          w całej intelektualnej prasie kobiecej i tasiemcach w telewizji.
          • damawglanach Re: parytety 15.08.10, 19:30
            ejej, człowieku...
            zastanów się chwilę, czy jakakolwiek kobieta chciałaby od takiego jak Ty - wybacz złośliwość, ale się zdenerwowałam - pseudo bardzo ironicznego inteligenta jakiejkolwiek "pomocy"? o nie, kobiety w sporcie jeśli chcą znaleźć się pomiędzy mężczyznami muszą być nie tak samo dobre (bo zwyczajnie dobra w tym co robi dziewczyna zostanie wyśmiana przez bandę patałachów) a lepsze. dużo lepsze od mężczyzn. i o to nie jest tak trudno.
            dlatego być może tak ciężko Ci zauważyć żołnierki z Afganistanu?
            pozdrawiam : - )
            • no.to.mamy.problem Re: parytety 15.08.10, 22:52
              Żołnierka w Afganistanie? Może jako psycholożka, gdzieś gdzie zabłąkana kula nie
              ma prawa trafić. Na pewno nie jako kierownica rosomaka, albo piesza strzelnica.
              Jeśli kobiety są takie super w sporcie i nie jest to trudne, to proszę, z chęcią
              zobaczę jakąś kierownicę w F1. Najlepiej Polka i w miarę ładna, jak na
              kierownicę, to mogę pokibicować. Nie, pokibicować to złe słowo, nie jestem
              kibicem. Mogę oglądać wyścigi, mając nadzieję, że będzie wygrać.

              Mam nadzieję też, że kobiety jeśli są takie jak opisujesz, przestaną się
              kompromitować i żebrać o parytety w sejmie. W końcu to pomoc dla ułomnych. A one
              są lepsze. Niech więc zdobywają i 75% miejsc w sejmie.
        • manhu Re: parytety 17.08.10, 12:29
          > zawodzie kanalarza i murarza.
          Mój pomysł jest genialny, najpierw parytety w więzieniach! W więzieniach ma siedzieć tyle samo kobiet co mężczyzn (czyli kilkadziesiąt tysięcy kobiet do mamra:)

      • Gość: Gość Skoro Nico sobie radzi, to Danica też da radę ;))) IP: *.acn.waw.pl 15.08.10, 17:33
        .
      • Gość: zaloguj się F1. Liuzzi: Formuła 1 nie dla kobiet IP: *.adsl.inetia.pl 15.08.10, 18:24
        powiedział co wiedział wielokrotny mistrz świata, zwycięzca
        kilkudziesięciu wyscigów Vitantonio "zawsze ostatni patałach" Luzzi
        hehehe
        Danica dałaby sobie rade a za dwa lata poradziłaby sobie rade też
        nasza Kowalska!!!
      • Gość: Yut A córka Keke Rosberga?? IP: *.home.aster.pl 15.08.10, 18:39
        • Gość: bezimienny ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.10, 12:07
          Al Bundy wymyśliłby jakiś tekst, który doskonale by wyraził co myślę.
          Skoro kobiety są takie świetne w sporcie to podam jeden doby przykład:
          100m. Jaki jest rekord kobiet? +10.50? A mężczyzn? 9.58. Wszystkie
          rekordy innych dyscyplin to potwierdzą.
          • manhu Re: ha 17.08.10, 12:30
            No nie wiem, w gimnastyce artystycznej myślę, że mają szanse.
            • Gość: bezimienny Re: ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.10, 14:36
              będzie im łatwiej wyjść jak rozwalą bolid 2 metry po starcie :)
      • Gość: KLM F1. Liuzzi: Formuła 1 nie dla kobiet IP: *.chello.pl 17.08.10, 12:05
        nie Giovanni, tylko Giovanna Amati! durne pismaki...
        a kobiety nie mają szans nie tylko w F1, ale nawet F2 - patrz niejaka
        Natalia Kowalska...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka