misiania
22.04.04, 13:06
aby nie chybić względu dla wiadomej osoby, oficjalnie składam wniosek do
panów komentatorów o przyznanie honorowego (bez konieczności brania udziału w
konkursach) gadżetu eurosportowego dla Gawronki, Matki Założycielki forum
snookerum - w uznaniu zasług.
(gdyby w tej sprawie zorganizował się jakiś komitet, to zgłaszam się na
skarbniczkę;)
M. sprawiedliwa