Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby

    22.04.04, 13:06
    aby nie chybić względu dla wiadomej osoby, oficjalnie składam wniosek do
    panów komentatorów o przyznanie honorowego (bez konieczności brania udziału w
    konkursach) gadżetu eurosportowego dla Gawronki, Matki Założycielki forum
    snookerum - w uznaniu zasług.

    (gdyby w tej sprawie zorganizował się jakiś komitet, to zgłaszam się na
    skarbniczkę;)

    M. sprawiedliwa
    Obserwuj wątek
      • rigel Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 22.04.04, 13:54
        popieram wniosek Szanownej Przedmówczyni i proponuję przyznać Gospodyni jakiś
        mały stoliczek :) albo chociaż jedną bilę z logo eurosportu albo autografem
        Ronniego :)
        • le-on Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 22.04.04, 14:16
          Tego. Jak mu tam... honorowego brejka 147
      • jewta Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 22.04.04, 14:27
        muszę poddać ten pomysł pod głosowanie na naradzie Eurosportu.
        wyniki podam juz wkrótce, przypuszczam ze nie bedzie problemu- dla naszego
        Admina wszystko :))
      • dorota_snooker Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 22.04.04, 14:59
        Złożony wniosek wydaje się być zasadny

        POPIERAM W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI

        PS.Misiania czemu tak rzadko ostatni tu bywasz co?
        • misiania Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 22.04.04, 16:00
          znaczy dużo sił poświęcam na zwiększanie naszego PeKaBe... zauważcie, że im
          rzadziej forumuję, czym częściej media wspominają o boomie
          gospodarczym ;DDDDDDDDDDDDDDDDDD
      • tessfc Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 22.04.04, 18:46
        TAK!!! TAK!!! TAK!!!
      • gawronka Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 22.04.04, 19:38
        Doceniam wazelinkę wysokiej jakości i czuję się dopieszczona ;))))))))
        • fabiana Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 24.04.04, 20:34
          Popieram wniosek- co my byśmy zrobili bez Gawronkowego forum??? :)
          • gawronka Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 24.04.04, 21:26
            fabiana napisała:

            > Popieram wniosek- co my byśmy zrobili bez Gawronkowego forum??? :)

            jest jeszcze to eurosporckie ;)))
            • fabiana Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 25.04.04, 01:10
              Takie chaotyczne ;))) i czesto sie psuje :)
            • gatta13 Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 25.04.04, 12:46
              Eurosporckie się nie umywa.
      • jewta Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 04.05.04, 17:23
        Drogi Adminie. Zwracam się z uprzejmą prośbą o podanie adresu gdyż wspaniała
        stacja telewizyjna jaką jest Euro...po ponad godzinnych pertraktacjach
        postanowiła przekazać na Twoje ręce "smycz" z wyrazami uznania dla forum które
        stworzyłaś( boją się konkurencji więc cię hojnie wynagrodzą)

        p.s
        w pierwszej paczce przyślą smycz w drugiej zaś psa z logiem eurosportu - z
        racji tego że znak stacji jest dość długi , prawdopodobnie będzie to jamnik:)))
        prawie nowy...full opcja
        • misiania Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 04.05.04, 17:27
          (albo węża, co się przy bandzie ustawi. też długi :))))))))))))))
        • coookie Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 04.05.04, 19:20
          No to teraz bedzie łatwo Gawronkę rozpoznać..po jamniku:)
          • gawronka Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 04.05.04, 19:28
            yyyyy... to jest, oni mi chcą jamnika dac zamiast palmtopa????????
            adres, drogi Jewto, to, oczywiście, mój nick plus małpa plus gazeta plus pl.
            Sam pewne o tym nie wiesz, ale masz adres jewta@gazeta.pl. ;))
            • gawronka Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 04.05.04, 19:40
              Yyy, w szoku jestem. Istna szokowirówka. To dlatego jeszcze nie podziękowałam
              za wyróżnienie. Ale podziekuję, jak dojdę do siebie, i wtedy nastąpią peany i
              całowanie po rękach.
              Odchodzę tedy w celu dojścia. Do siebie ;)
            • gatt.a Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 04.05.04, 19:51
              Tak mi się wydaje, że oni Ci tego jamnika mailem nie prześlą jednak. ;))
              • gawronka Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 04.05.04, 20:58
                gatt.a napisała:

                > Tak mi się wydaje, że oni Ci tego jamnika mailem nie prześlą jednak. ;))

                To niech mi powiedzą, na jaki adres mailowy mam im przesłać adres uliczny!
                Przecież nie będę się tak na forum upubliczniać... ;)))))

                ps. to ty, Gatta13?
                • gatt.a Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 04.05.04, 21:03
                  Adres uliczny, to fajne. :))) Tak, to ja, gatta13 vel gatt.a bez trzynastki.
                  Gatta bez niczego już zajęta.
            • gatt.a Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaby 04.05.04, 19:53
              gawronka napisała:


              > adres, drogi Jewto, to, oczywiście, mój nick plus małpa plus gazeta plus pl.

              gawronka+małpa+gazeta+pl

              hmmm, oryginalny masz adres, nie powiem. ;PP

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka