Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    małysz=kiepas

    IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.01, 19:14
    Ta sprawa to kubeł zimnej wody dla Małysza. Wreszcie
    może przejzy na oczy bo ile mozna wystepować w
    reklamówkach. Opinia skromnego sportowca na jakiego
    lansują Adama to ŚCIEMA. On mysli tylko o kasie.
    Pozdrawiam kibiców niemieckich i wstydze się za
    polskiego skoczka.
    P.S. Jeśli chodzi o umiejetności pana Adama to jest
    według mnie jednym z najlepszych skoczków i tu nic mu
    nie mam do zazucenia.
    Obserwuj wątek
      • Gość: JA Re: małysz=kiepas IP: *.tele2.pl 17.05.01, 22:07
        To sprawa innowierców. Polscy katolicy nie mają z tym
        nic wspólnego i nie będą nikogo przepraszać. Małysz za
        taki numer to może nam naskoczyć na pukiel!!!
      • Gość: Darek Re: małysz=kiepas IP: 172.17.12.* / *.daewoo.com.pl 18.05.01, 15:28
        Przeproś niemieckich kibiców też za to, że niemieckie gazety wypisywały o Adamie, że chleje wódę i
        po pijaku awanturuje się w domu ty kretynie
        • Gość: Michal Re: małysz=kiepas IP: *.dip.t-dialin.net 18.05.01, 23:31
          Gość portalu: Darek napisał(a):

          > Przeproś niemieckich kibiców też za to, że niemieckie gazety wypisywały o Adami
          > e, że chleje wódę i
          > po pijaku awanturuje się w domu ty kretynie

          A gdzie to niby wypisywano, co? czy w ogole znasz niemiecki, kiedys tam byles,
          kupiles gazete, he? sam kretynem jstes, ja opinie Aigela tylko poprzec moge.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka