Gość: Aigel
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
17.05.01, 19:14
Ta sprawa to kubeł zimnej wody dla Małysza. Wreszcie
może przejzy na oczy bo ile mozna wystepować w
reklamówkach. Opinia skromnego sportowca na jakiego
lansują Adama to ŚCIEMA. On mysli tylko o kasie.
Pozdrawiam kibiców niemieckich i wstydze się za
polskiego skoczka.
P.S. Jeśli chodzi o umiejetności pana Adama to jest
według mnie jednym z najlepszych skoczków i tu nic mu
nie mam do zazucenia.