Gość: marianch IP: *.home.aster.pl 18.08.11, 11:57 kto to pisał - nie ma Katarzyny Zabawskiej tylko Krystyna Danilczyk Zabawska Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Olech Do usunięcia. IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.08.11, 12:36 Parę zdań , a byk na byku . Drogi redaktorku , sprawdź wpis o Woronine i Malinowskim . Chyba za trudna praca , może ją zmienić? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Do usunięcia. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.08.11, 15:54 moze nie jestem znawca z dziedziny LA, ale z tego co sie orientuje , to rekord na 100m przez plotki bedzie ciezko komukolwiek pobic, bo slyszalem o 110m , a nie 100 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skimal Re: Do usunięcia. IP: *.22.54.194.sta.emit.pl 18.08.11, 17:15 Nie jesteś znawcą - to widać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uuuuuu Re: Do usunięcia. IP: *.c194.msk.pl 28.08.11, 02:41 Gość portalu: m napisał(a): > moze nie jestem znawca z dziedziny LA, ale z tego co sie orientuje , to rekord > na 100m przez plotki bedzie ciezko komukolwiek pobic, bo slyszalem o 110m , a nie 100 jakis meski szowinista ci to musial powiedziec hi hi hi hi Odpowiedz Link Zgłoś
jack_flash Wlasnie, nie wie, ze kiedys byl to bieg 80m 02.09.11, 23:01 przez plotki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paralizator Co za niechlujny pokaz slajdów!!! IP: *.awakom.net 16.09.11, 07:56 To zostało napisane przez jakiegoś dyslektycznego półanalfabetę gimnazjalistę, który nie potrafi nawet skopiować tekstu ze źródeł. Gazeta musi "cienko prząść" skoro aż takie cięcia pracownicze muszą być dokonywane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Lekkoatletyka. 16 rekordów Polski z (długą) bro... IP: *.dynamic.chello.pl 19.08.11, 08:05 A gdzie rekordy Szewińskiej, Malinowskiego i Chewińskiej z 1976, Rabsztyn z 1980? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Lekkoatletyka. 16 rekordów Polski z (długą) b IP: *.unknown.vectranet.pl 20.08.11, 20:32 Ile z tego bez dopingu?! Mało oj mało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AMATOR Lekkoatletyka. 16 rekordów Polski z (długą) bro... IP: 143.119.162.* 22.08.11, 01:23 To swiadczy, ze cala lekkoatletyka lezy. Ale nie tylko bo dotyczy to calego polskiego sportu. Od czasu do czasu wyskoczy jakis sportowiec czy druzyna i osiagnie jakis wynik a potem gasnie. Caly swiat poszedl bardzo do przodu w sporcie miedzy innymi dzieki polskim trenerom pracujacym za granica. Chocby taka szermierka gdzie obnizenie poziomu jest bardzo wyrazne. Dziesiatki trenerow przyczynia sie do rozwoju szermierki w innych krajach a Polsce mlodzi szkoleniowcy nie maja sie od kogo uczyc. Ale czy kogos to obchodzi we wladzach sportu czy w Rzadzie? Skostniale struktury nadal funkcjonuja bez przeszkod. Ale tak jak calkowity upadek etyki i zasad jest widoczny w calym panstwie na czele z Rzadem, tak samo to wplywa destrukcyjnie na rozwoj sportu. Odpowiedz Link Zgłoś
jimmyjazz "gupoty" piszesz 30.08.11, 11:46 Gość portalu: AMATOR napisał(a): > To swiadczy, ze cala lekkoatletyka lezy. Ale nie tylko bo dotyczy to calego pol > skiego sportu. Od czasu do czasu wyskoczy jakis sportowiec czy druzyna i osiagn > ie jakis wynik a potem gasnie. Jakoś na MŚ w lekkoatletyce w 2009 polscy sportowcy zdobyli aż 8 medali - i to był rekordowy występ. To że huty i kopalnie nie mają już na etatach sportowców nie oznacza, że sport leży. Powtarzasz obiegowe opinie nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fabrizio_Ravanelli Lekkoatletyka. 16 rekordów Polski z (długą) bro... IP: *.merinet.pl 22.08.11, 14:36 Kiedyś było więcej koksu i większe ambicje sportowców poza kasą. Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Lekkoatletyka. 16 rekordów Polski z (długą) bro... 27.08.11, 14:53 Śmieszą mnie te komentarze dzieciaków mówiące, jakoby "kiedyś się koksowali"... dzieci bose i bez wykształcenia, koks to wymysł lat 80-ych, a PRL-u nie było stać na najlepsze, amerykańskie używki (np takie, jakimi szprycował się Carl Lewis - sprawdźcie sobie w guglu, kto to jest). Poza tym... dzisiejsi lekkoatleci to cioty w porównaniu z tamtymi biegaczami. Oni nie biegali na samosprężynujących bieżniach, na nogach mieli zwykłe kolce, a nie jakieś super buciki z włókien węglowych, trenowali na bieżniach ziemnych. Dzisiejszym ciotom nogi by spuchły od biegania w takich warunkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PPP Re: Lekkoatletyka. 16 rekordów Polski z (długą) b IP: *.internetia.net.pl 03.09.11, 09:17 Słuszne uwagi !!!!!Dzisiaj koks i nic więcej!!!!Co prawda kiedys tez był ale jednak sportu było więcej!!!Sam wyczynowo trenowałem 100m wiec wiem cos na ten temat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Re: Lekkoatletyka. 16 rekordów Polski z (długą) b IP: *.sileman.net.pl 03.09.11, 09:52 Jasne znawcy. Pływaczki z NRD to prawdziwe kobitki wcale nie na koksie. Wracać drodzy znawcy przed lustro wyciskać pryszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GKS Szombierki Re: Lekkoatletyka. 16 rekordów Polski z (długą) b IP: *.sgyl.cable.virginmedia.com 10.09.11, 20:52 to nie koks to hormony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic LA ze stażem Re: Lekkoatletyka. 16 rekordów Polski z (długą) b IP: *.147.100.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.11.11, 11:04 Polski doping to nie tylko lata 80. W którym roku została zdyskwalifikowana pierwsza lekkoatletka na igrzyskach? Była nią Polka. Odpowiedz Link Zgłoś
qast Błąd ! 27.08.11, 15:57 Kowola (…)sukcesem największym było srebro na Uniwersjadzie w Sofii w 1997 roku. To chyba reprezentował wtedy niemieckich wiecznych studentów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tantrum Genowefa Błaszak. Błaszczak to rzecznik jednej IP: 194.8.126.* 30.08.11, 10:42 z partyjek. Nie mieszać sportu z polityką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akurat Lekkoatletyka. 16 rekordów Polski z (długą) bro... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.11, 15:10 Co ty chrzanisz? Jaki amerykański koks? W latach 80' polski metanabol z Jelfy był w aptekach bez recepty i kosztował 7,30zł! Teść był nieco droższy, ale był ogólnie dostępny. Dość powiedzieć, że kontrole antydopingowe nie były tak częste jak dziś o ile w ogóle były, bo na mistrzostwach Polski to sobie w ogóle nie przypominam. Odpowiedz Link Zgłoś
jack_flash Srebrny medal 4x100 w Moskwie 02.09.11, 23:07 byl w pod nieobecnosc implerialistow, a z udzialem sil postepu swiatowego, ale to nie wina naszych facetow Odpowiedz Link Zgłoś
billy.the.kid Re: Srebrny medal 4x100 w Moskwie 03.09.11, 09:20 byli imperialisty-czy nie- wynik do którego jakoś dzisiejsi nie mogą się zblizyć. Odpowiedz Link Zgłoś
onetjestlepszy Klik, klik 06.09.11, 10:55 Gazeto, klikaj sobie swoją babcię. Nie potraficie napisać niczego sensownego, do tego rozbijacie to na malusieńki fragmenciki. Odpowiedz Link Zgłoś
yoytek Re: Lekkoatletyka. 16 rekordów Polski z (długą) b 17.11.11, 15:38 Zapraszam do czytania dwumiesięcznika, w którym komentuje Marek Jóźwik: Magazyn Lekkoatletyczny - informacje i komentarze z wybranych imprez w kraju i za granicą oraz aktualnie ważne zagadnienia z różnych dyscyplin lekkoatletycznych.: http://magazyn-lekkoatletyczny.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bieniecki bład w info nt. 5000m IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.12, 12:07 Piotrek Gładki biegał poniżej 13:40 w 1997 i 1998 roku - autorowi polecam zakładki statystyczne na pzla.pl :) Odpowiedz Link Zgłoś