Gość: Kuba IP: *.ip.skylogicnet.com 01.10.12, 20:14 Wisła skisła ; ] Juz po niej ; ] wielkie gwiazdy nie daja rady w Polskiej ekstraklasie.. haha Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj