Gość: ja IP: *.vtelecom.pl 03.03.13, 19:16 witam Dlaczego pokazuje się, że Quintana nie grał dzisaj z Górnikiem skoro grał i strzelił bramkę - "Automatyczne zmiany-Quintana nie grał, punktował za niego Rybicki" ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wygrajlige_pomoc Re: Quintana 03.03.13, 19:35 witam. polecam: www.sport.pl/forum_sport/w,478,142841212,142841212,Zanim_zadasz_pytanie_Instrukcja_ID_Druzyny.html nie ma za co [Bartek] Odpowiedz Link Zgłoś