Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.vtelecom.pl 03.03.13, 19:16
    witam
    Dlaczego pokazuje się, że Quintana nie grał dzisaj z Górnikiem skoro grał i strzelił bramkę - "Automatyczne zmiany-Quintana nie grał, punktował za niego Rybicki" ?
    Obserwuj wątek
      • wygrajlige_pomoc Re: Quintana 03.03.13, 19:35
        witam.
        polecam: www.sport.pl/forum_sport/w,478,142841212,142841212,Zanim_zadasz_pytanie_Instrukcja_ID_Druzyny.html

        nie ma za co

        [Bartek]

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka