Gość: gringo IP: *.stargard.mm.pl 26.03.14, 11:28 Czy będziecie w stanie podać pary pucharowe (i zasadę ich wyłaniania) czy też przerasta Was to zadanie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wygrajlige_pomoc Re: Puchar Ligi 26.03.14, 11:32 Drogi Prezesie, przerasta mnie czasem zadanie pisania kilka razy o tym samym. Ale bądźmy cierpliwi :-) W niejednym wątku wyjaśniałem kiedy, w specjalnym wątku o Pucharze było o doborze par. Ale jeszcze raz: - pary będą dziś. - zasadach było dość dokładnie pisane, choćby tu: www.sport.pl/forum_sport/w,478,150002602,150003919,Re_Puchar_Wygraj_Lige_zapisy_do_startu_26_kol.html pozdrawiam poszukujących odpowiedzi :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gringo Re: Puchar Ligi IP: *.stargard.mm.pl 26.03.14, 11:37 Dziękuję. Po prostu niecierpliwość zżera człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
wygrajlige_pomoc Re: Puchar Ligi 26.03.14, 11:56 Rozumiem :) Za moment wszystko będzie jasne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gringo Re: Puchar Ligi IP: *.stargard.mm.pl 26.03.14, 12:17 Ok. Przeciwnik już znany. Jest jakaś opcja prywatnej wiadomości, żeby mu napisać co sądzę o nim i jego matce? Wiecie taki trash talking w stylu Jose. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gringo Re: Puchar Ligi IP: *.stargard.mm.pl 26.03.14, 12:29 Najciekawsze pary wg Was? Mi wpadło w oko: FC Parodyści vs. FC Patologia Odpowiedz Link Zgłoś
wygrajlige_pomoc Re: Puchar Ligi 26.03.14, 13:07 NIe ma takiej możliwości ;) Rozumiem, że taktykę na przeciwnika już opracowujesz? Odpowiedz Link Zgłoś