Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Puchar Ligi

    IP: *.stargard.mm.pl 26.03.14, 11:28
    Czy będziecie w stanie podać pary pucharowe (i zasadę ich wyłaniania) czy też przerasta Was to zadanie?
    Obserwuj wątek
      • wygrajlige_pomoc Re: Puchar Ligi 26.03.14, 11:32
        Drogi Prezesie,
        przerasta mnie czasem zadanie pisania kilka razy o tym samym.

        Ale bądźmy cierpliwi :-)

        W niejednym wątku wyjaśniałem kiedy, w specjalnym wątku o Pucharze było o doborze par.
        Ale jeszcze raz:
        - pary będą dziś.
        - zasadach było dość dokładnie pisane, choćby tu: www.sport.pl/forum_sport/w,478,150002602,150003919,Re_Puchar_Wygraj_Lige_zapisy_do_startu_26_kol.html

        pozdrawiam poszukujących odpowiedzi :-)
        • Gość: gringo Re: Puchar Ligi IP: *.stargard.mm.pl 26.03.14, 11:37
          Dziękuję. Po prostu niecierpliwość zżera człowieka.
          • wygrajlige_pomoc Re: Puchar Ligi 26.03.14, 11:56
            Rozumiem :) Za moment wszystko będzie jasne.
            • Gość: gringo Re: Puchar Ligi IP: *.stargard.mm.pl 26.03.14, 12:17
              Ok. Przeciwnik już znany. Jest jakaś opcja prywatnej wiadomości, żeby mu napisać co sądzę o nim i jego matce? Wiecie taki trash talking w stylu Jose.
              • Gość: gringo Re: Puchar Ligi IP: *.stargard.mm.pl 26.03.14, 12:29
                Najciekawsze pary wg Was? Mi wpadło w oko: FC Parodyści vs. FC Patologia
              • wygrajlige_pomoc Re: Puchar Ligi 26.03.14, 13:07
                NIe ma takiej możliwości ;)
                Rozumiem, że taktykę na przeciwnika już opracowujesz?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka