Gość: Bart
IP: *.tktelekom.pl
26.03.14, 19:03
Przed tą kolejką byłem w 1/64 pucharu zzapolowy i w 1/32 pucharu ekstaklasa s.a. Dziś wchodzę i patrzę że przegrałem w tych pucharach w poprzednich rundach...Omamy? czy aktualizujecie punkty sprzed 2 kolejek?