Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną

    23.08.04, 08:21
    DO BOJU PANOWIE, POKAŻCIE, ŻE W POLSCE GRA SIĘ W SIATKÓWKĘ
    Obserwuj wątek
      • Gość: olo Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: 193.27.5.* 23.08.04, 08:55
        To Prielożny nauczył się juz mówić po polsku?! :)))
        • Gość: jon JA TEGO NIE ROZUMIEM ! ! ! ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:21
          czemu oni teraz grają ?? a przedtem nie grali ??? już mogliśmy mieć pewne miejsce w cwiercfinalach !! a tak musimy walczyc o 4 miejsce !!! no ale dobrze ze chociarz teraz sie przebudzili, szkoda tylko ze to chwilowo.
          • Gość: tompty Re: JA TEGO NIE ROZUMIEM ! ! ! ! IP: *.konin.sdi.tpnet.pl 23.08.04, 16:09
            No i co niedowiarku.Mieli gładko przegrać z Argentyną i co?? Świderski gra i
            zobacz co nasi wyrabiają :-)
      • Gość: jasiulka Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 09:09
        Wiara czyni cuda, ale jak wierzymy w naszych to się okazuje, ze nie działa;(
        • Gość: W R O Z K A BEDZIE 1-3 IP: *.oskar.net.pl / 212.160.181.* 23.08.04, 14:08
          Jestem wrozka.
          Podaje wiec WYNIK.
          Polska 1 - 3 Argentyna.
          A Francja wygra 3-0.
          I Polacy do domu.
          • Gość: zen Re: BEDZIE 1-3 IP: *.crowley.pl 23.08.04, 14:13
            Popieram przewidywania bedzie 1-3 Polska-Argentyna.
          • puella_olsztyn Re: BEDZIE 1-3 23.08.04, 14:55
            Coś kiepską wróżką jesteś... Przetryj sobie szklaną kulę, bo już dziś raz
            pomyliła: Francja-Tunezja 3:1, a nie 3:0 jak szanowna wróżka raczyła
            prorokować. I mogę się założyć, że co do meczu Polaków też się pomyliłaś/eś, bo
            będzie 3:2 (dla Argentyny).
          • Gość: optymistka Re: BEDZIE 1-3 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 14:56
            cóż za optymizm :(
            Jesli każdy by tak miał mysleć włącznie z zawodnikami to po co wogóle mieli by
            grać
            Lepiej wogóle wracać do domu a nie robic sobie i nam obciachu.
            ja obstawiam jednak ze nasi panowie dzis sie poderwą i wygrają ten mecz (nawet
            jesli następne mieliby przegrać) po to zeby udowodnić takim niedowiarkom że
            czasem są naprawdę dobrą drużyną
          • Gość: jaj Re: BEDZIE 1-3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:57
            i co nie sprawdzilo sie:)
            • Gość: W R O Z K A Re: BEDZIE 1-3 IP: *.oskar.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 23:04
              no coz, zle fusy do wrozenia uzylam :)
      • Gość: gdańszczanka Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: 193.138.110.* 23.08.04, 09:41
        weźcie się do roboty, bo ile razy można oglądać powtórki z Montrealu?!?!?!
        jesteście piękni, młodzi, warci grzechu i zdolni, więc w końcu zacznijcie to
        wykorzystywać!!!! proszę.... i trzymam kciuki!!!!
        • Gość: pawel Sam nie wiem... IP: *.acn.pl 23.08.04, 10:03
          ... czy chce zeby dzis wygrali i awansowali:( bo jesli tak sie stanie to po
          przegranym cwiercfinale wroca znow usmiechnieci i beda nas czarowac ze
          wypelnili plan minimum - wyszli z grupy. i przez kolejny rok lub dwa beda nam
          wciskac kit ze wszystko jest OK i w gruncie rzeczy to oni sa dobrzy... moze juz
          czas na przemeblowanie druzyny (gruntowne), zeby zostali tylko ci ktorzy
          naprawde chca? mam juz dosc przegrywania ze slabeuszami i tlumaczenia ze jest w
          porzadku "bo przeciez z Serbia wygralismy"!! bo nie jest w porzadku!! chyba
          lepiej zeby juz dzis spakowali manatki i wrocili do domu w kiepskich
          nastrojach, bez glupawych usmieszkow!
          • r306 Re: Sam nie wiem... 23.08.04, 10:22
            Niestety, mowie to z duzym zalem, ale musze sie zgodzic z kazdym slowem mojego
            przedmowcy. Planow "minimum" mam po dziurki w nosie, a efekty "wypelniania"
            planow "miniumu" mamy na kazdym kroku, nie tylko w sporcie.
          • Gość: Gosia Re: Sam nie wiem... IP: 5.5R2D* / *.pg.com 23.08.04, 13:07
            Zgadzam sie z Pawlem w 100 %. W sporcie (i nie tylko) nie moze byc planow
            minimum za to powinien byc plan "stretch" czyli zdobycie zlotego medalu. I
            nawet jesli to wydaje sie niemozliwe to przy tak postawionych celach moze stac
            by nas bylo na jakies przyzowite miejsce.
            Atmosfera w zespole - a kogo to obchodzi ? To jest rola trenera tak przygotowac
            zawodnikow, aby odniesli sukces na IO. Zespol nie gra chyba w tym skladzie od
            wczoraj tylko przygotowywal sie miesiacami, wiec bylo duzo czasu na rozwiazanie
            takze i tych problemow.
            I jeszcze jedno - bardzo kibicuje wszystkim polskim sportowcom, ale jesli w
            meczu z Argentyna mamy grac tak jak ostatnio, to lepiej zeby weszli Francuzi.
            Bedziemy przynajmniej mieli ciekawsze widowiska w pozniejszych eleiminacjach.
          • Gość: raf Re: Sam nie wiem... IP: *.biol.uw.edu.pl 23.08.04, 14:04
            i tak się będą uśmiechać... w końcu pokonali serbów...
      • Gość: Kinga:) Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.record.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 10:15
        Miejmy nadzieje,ze wejscie popularnego Swidra zmieni cos w grze Bialo-
        Czerwonych i siatkowka dla naszych Siatkarzy znowu bedzie czyms przyjemnym,a
        nie czyms w rodzoju kary,bo odnosze takie wrazenie,ze Siatkarze tratkuja gre na
        IO jak zwykla kare.Panowie to,ze wywaliczyliscie awans do IO nie jest jeszcze
        sukcesem!!!!!!!!!!!!!!!Pokazcie,ze jestescie na tak wysokim swiatowym poziomie
        jak wasi fani.Jezeli nie chcecie sprawic przyjemnosci sobie dobra postawa na
        IO,to zrobcie to dla tysiecy waszych fanow,bo cierpliowosc fanow kiedys sie
        skonczy.....
        • Gość: Kubsio Olać ich... IP: *.bremultibank.com.pl 23.08.04, 10:27
          Moja cierpliwosc sie skonczyla.
          Olać ich. Raz jest dobrze raz zle,
          chlopaki po prostu nie maja jaj tylko Kinder-niespodzianki.
          Wstyd mi za nich ale juz nie mam zamiaru tego uczucia zenady przezywac,
          a potem sluchac bla bla bla.

          A tak na marginesie to od motywowania jest trener, Boskowi to niezle wychodzilo
          i kadra grala najlepiej, ale jak to w Polsce uklady zrobily swoje....
          ehh znowu chce mi sie rzygac.
      • Gość: Maryjan Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: 212.160.185.* 23.08.04, 10:39
        Jeżeli zachwycamy się grą Bąkiewicza, to gratuluję dobrego samopoczucia.
        Podobnie z reszta tych "ambitnych i dobrze zorganizowanych" siatkarzy. Wyraźnie
        widać, że jak nie ma Gabrycha, to są zdolni zdobyc medal olimpijski. On im
        przeszkadzał w grze,ale teraz jest juz naprawdę znakomicie, grają jak z nut. A
        tak naprawdę, to możecie przegrać, ale po walce. Walczcie i bądźcie chłopami,
        a nie gwiazdorami.
      • Gość: Wasza Fanka Gołaś licze na ciebie IP: 195.116.50.* 23.08.04, 10:51
        Jestem wielkim kibicem siatkówki i licze ze pokonacie Argentyne 3:1 bede
        ogladac was i trzymać kciuki>nara
      • Gość: tmq Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 11:01
        Bardzo chciałbym obejrzeć ten mecz. Ale jakbym spróbował, to bym dostał zawału,
        nerwicy, albo apopleksji... Ale trzymam kciuki!
      • Gość: marx Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 13:44
        co ci pseudozawodowcy wyprawiają, dziś zakończą udział w igrzyskach. Z taką grą
        wstyd się pokazywać
        • Gość: jaca Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 14:09
          chyba rzeczywiście lepszym rozwiązaniem będzie wyjazd do domu juz po meczu z
          Argentyną. Trzon tej drużyny (Murek, Gruszka, Świderski, Zagumny) gra ze sobą
          już chyba około 10 lat, a patrząc na akcję biało-czerwonych odnoszę wrazenie ze
          grają ze sobą pierwszy raz. Ten zespół nic więcej nie osiągnie (zakładając że
          cokolwiek osiągnął) i chyba jedynym sensownym rozwiązaniem jest
          podziękowanie "doświadczonym" zawodnikom i oparcie kadry na młodziezy.
        • Gość: ojciec-dyrektor A gdzie, kurna jest Pan Prezydent?!?!?!?! IP: 195.41.66.* 23.08.04, 14:12
          Kurna, no nie wytrzymam. Zawsze jezdzil na olimpiady by poklepac naszych
          medalistow lub usmiechnac sie do Edytki (czy tam odwrotnie) a teraz to musi
          wierchuszka dzialaczy zbierac sie na trybunach, by wykrzesac cos z naszych
          chlopcow. Wstydz sie, panie prezydencie!

          W Bogu nadzieja,

          Ojciec-Dyrektor

          Do boooooju, do booooooju, do boju siat-ka-ze!!!
      • Gość: facet Re:Powiem Wam prawdę IP: *.dip.t-dialin.net 23.08.04, 14:13
        Będzie 0:3 i to bez walki. Będziemy znowu wspominać Montreal i rok 1976.
        Przecież to są zawodnicy, korzy sprawiają wrażenie jak by mieli kłopoty z
        samymi sobą. Przeciwnik to już za dużo dla nich.
        Czekam na tych którzy temu zaprzeczą. Po meczu będę pokładał się ze śmiechu.
      • edgar92 Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną 23.08.04, 14:29
        Prielożny na I trenera! Gościniak-figurant go away!
      • Gość: Zeus Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: 193.30.160.* 23.08.04, 14:38
        Do domu Panowie do domu szkoda nas kibiców ogladających ten dramat w Waszym
        wykonaniu, jak macie przegrać z Argentyną to lepiej do "zera" bo ewentualnie
        nastepny mecz to już będzie tragedia
      • Gość: wierny kibic Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.um.wroc.pl 23.08.04, 14:39
        Nie chcę komentować siatkarzy Qń:-) jaki jest każdy widzi, ciekawsze jest
        zjawisko związane z dziennikarzami i komentatorami, które ciągle pojawia się
        przy występach polaków. Mimo fatalnej gry i występów, ciągle uprawiane są
        eufemizmy, w stosunku do wszystkich sportowców (nie tylko siatkarzy). Może to
        te koleżeńskie oceny są powodem słabych występów. Przecież poza pojedynkiem z
        Serbią gra siatkarzy to dno, niegodna nawet amatorów (ci przynajmniej wykazują
        zaangażowanie), a co dopiero reprezentowanie każdego z nas. Gdzie sportowa
        złość, wola walki, pragnienie zapisania się na złotych stronach historii.
        Zawodnik, który nie czuje wstydu ze swojego występu, nie chce osiągnąć więcej i
        więcej, zadowala się ochłapami (plan minimum)to zawodnik który nigdy nie
        powinien znależć się na olimpiadzie.
        Panowie nie żałujcie goryczy sportowcom, niech najbardziej boją się krytyki i
        ocen po słabych występach, niech zrozumieją że swą wielkość należy udowadniać
        przy każdym występie, a nie w przypadkowych błyskach formy.
      • krzys00 ja wierze ze powalcza i wygraja z argentyna 23.08.04, 14:55
      • Gość: Agatka Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:01
        Zostało 5 min do meczu... Co będzie to będzie. Paradoksalnie jak czuję i wierze
        że wygrają to jest zupełnie na odwrót - a jak jestem myśli, ze bedzie totalna
        klapa to wygrywają... Jak jest dzisiaj? Nic nie czuję więc... zobaczymy.
        Zgadzam sie z opinią że jak mają przegrać to teraz a nie w pierwszym meczu po
        wyjściu z grupy - oszczędzili by nam wtedy nerwów i może - paradoksalnie- nie
        zawiedli az tak bardzo.
        Została minuta - coż można powiedzieć... Mimo wszystko - DO BOJU POLSKO!!!
      • Gość: majrix Póki co 5:2 dla Argentyny w perwszym secie IP: 212.244.211.* 23.08.04, 15:03
        • Gość: Jaj Re: Póki co 5:2 dla Argentyny w perwszym secie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:05
          7:5 juz
          • Gość: greg 11-8 idzie dobrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:10
            póki co
      • krzys00 13-9 no calkiem inna druzyna 23.08.04, 15:11
      • Gość: an to ile muszą setów urwać? IP: *.ibb.waw.pl 23.08.04, 15:16
        to ile w końcu muszą nasi urwać tych setów Argentynie skoro Francuzi nie
        wygrali 3:0 z Tunezją?
        • Gość: ? Re: to ile muszą setów urwać? IP: 204.52.187.* 23.08.04, 15:18
          Ile jest?
          • Gość: jaj Re: to ile muszą setów urwać? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:19
            20:16 for poland:)
          • Gość: greg 21-16 dla Polski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:19
      • krzys00 20-16 23.08.04, 15:19
        • Gość: jaj zwyciestwo!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:24
          wygralismy 25:19 może wygramy!
      • krzys00 no to po meczu-prezydent na trybunach 23.08.04, 15:31
        • Gość: jaj Re: no to po meczu-prezydent na trybunach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:33
          a po co on tam??:)
      • Gość: alcia Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 11:36
        Pod czas tego meczu panowie daliście z siebie wszystko , dziś cały nasz karaj
        jest za was dumny życze wam jak najwiekszych skcesów i zero
        porażek .......trzymam za was kciuki pokążcie wszytkim jak polacu grają w
        siatkówke (alcia)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka