gosmar 23.08.04, 08:21 DO BOJU PANOWIE, POKAŻCIE, ŻE W POLSCE GRA SIĘ W SIATKÓWKĘ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: olo Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: 193.27.5.* 23.08.04, 08:55 To Prielożny nauczył się juz mówić po polsku?! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jon JA TEGO NIE ROZUMIEM ! ! ! ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:21 czemu oni teraz grają ?? a przedtem nie grali ??? już mogliśmy mieć pewne miejsce w cwiercfinalach !! a tak musimy walczyc o 4 miejsce !!! no ale dobrze ze chociarz teraz sie przebudzili, szkoda tylko ze to chwilowo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tompty Re: JA TEGO NIE ROZUMIEM ! ! ! ! IP: *.konin.sdi.tpnet.pl 23.08.04, 16:09 No i co niedowiarku.Mieli gładko przegrać z Argentyną i co?? Świderski gra i zobacz co nasi wyrabiają :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiulka Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 09:09 Wiara czyni cuda, ale jak wierzymy w naszych to się okazuje, ze nie działa;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W R O Z K A BEDZIE 1-3 IP: *.oskar.net.pl / 212.160.181.* 23.08.04, 14:08 Jestem wrozka. Podaje wiec WYNIK. Polska 1 - 3 Argentyna. A Francja wygra 3-0. I Polacy do domu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zen Re: BEDZIE 1-3 IP: *.crowley.pl 23.08.04, 14:13 Popieram przewidywania bedzie 1-3 Polska-Argentyna. Odpowiedz Link Zgłoś
puella_olsztyn Re: BEDZIE 1-3 23.08.04, 14:55 Coś kiepską wróżką jesteś... Przetryj sobie szklaną kulę, bo już dziś raz pomyliła: Francja-Tunezja 3:1, a nie 3:0 jak szanowna wróżka raczyła prorokować. I mogę się założyć, że co do meczu Polaków też się pomyliłaś/eś, bo będzie 3:2 (dla Argentyny). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: optymistka Re: BEDZIE 1-3 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 14:56 cóż za optymizm :( Jesli każdy by tak miał mysleć włącznie z zawodnikami to po co wogóle mieli by grać Lepiej wogóle wracać do domu a nie robic sobie i nam obciachu. ja obstawiam jednak ze nasi panowie dzis sie poderwą i wygrają ten mecz (nawet jesli następne mieliby przegrać) po to zeby udowodnić takim niedowiarkom że czasem są naprawdę dobrą drużyną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaj Re: BEDZIE 1-3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:57 i co nie sprawdzilo sie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W R O Z K A Re: BEDZIE 1-3 IP: *.oskar.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 23:04 no coz, zle fusy do wrozenia uzylam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gdańszczanka Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: 193.138.110.* 23.08.04, 09:41 weźcie się do roboty, bo ile razy można oglądać powtórki z Montrealu?!?!?! jesteście piękni, młodzi, warci grzechu i zdolni, więc w końcu zacznijcie to wykorzystywać!!!! proszę.... i trzymam kciuki!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel Sam nie wiem... IP: *.acn.pl 23.08.04, 10:03 ... czy chce zeby dzis wygrali i awansowali:( bo jesli tak sie stanie to po przegranym cwiercfinale wroca znow usmiechnieci i beda nas czarowac ze wypelnili plan minimum - wyszli z grupy. i przez kolejny rok lub dwa beda nam wciskac kit ze wszystko jest OK i w gruncie rzeczy to oni sa dobrzy... moze juz czas na przemeblowanie druzyny (gruntowne), zeby zostali tylko ci ktorzy naprawde chca? mam juz dosc przegrywania ze slabeuszami i tlumaczenia ze jest w porzadku "bo przeciez z Serbia wygralismy"!! bo nie jest w porzadku!! chyba lepiej zeby juz dzis spakowali manatki i wrocili do domu w kiepskich nastrojach, bez glupawych usmieszkow! Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Re: Sam nie wiem... 23.08.04, 10:22 Niestety, mowie to z duzym zalem, ale musze sie zgodzic z kazdym slowem mojego przedmowcy. Planow "minimum" mam po dziurki w nosie, a efekty "wypelniania" planow "miniumu" mamy na kazdym kroku, nie tylko w sporcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: Sam nie wiem... IP: 5.5R2D* / *.pg.com 23.08.04, 13:07 Zgadzam sie z Pawlem w 100 %. W sporcie (i nie tylko) nie moze byc planow minimum za to powinien byc plan "stretch" czyli zdobycie zlotego medalu. I nawet jesli to wydaje sie niemozliwe to przy tak postawionych celach moze stac by nas bylo na jakies przyzowite miejsce. Atmosfera w zespole - a kogo to obchodzi ? To jest rola trenera tak przygotowac zawodnikow, aby odniesli sukces na IO. Zespol nie gra chyba w tym skladzie od wczoraj tylko przygotowywal sie miesiacami, wiec bylo duzo czasu na rozwiazanie takze i tych problemow. I jeszcze jedno - bardzo kibicuje wszystkim polskim sportowcom, ale jesli w meczu z Argentyna mamy grac tak jak ostatnio, to lepiej zeby weszli Francuzi. Bedziemy przynajmniej mieli ciekawsze widowiska w pozniejszych eleiminacjach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raf Re: Sam nie wiem... IP: *.biol.uw.edu.pl 23.08.04, 14:04 i tak się będą uśmiechać... w końcu pokonali serbów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kinga:) Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.record.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 10:15 Miejmy nadzieje,ze wejscie popularnego Swidra zmieni cos w grze Bialo- Czerwonych i siatkowka dla naszych Siatkarzy znowu bedzie czyms przyjemnym,a nie czyms w rodzoju kary,bo odnosze takie wrazenie,ze Siatkarze tratkuja gre na IO jak zwykla kare.Panowie to,ze wywaliczyliscie awans do IO nie jest jeszcze sukcesem!!!!!!!!!!!!!!!Pokazcie,ze jestescie na tak wysokim swiatowym poziomie jak wasi fani.Jezeli nie chcecie sprawic przyjemnosci sobie dobra postawa na IO,to zrobcie to dla tysiecy waszych fanow,bo cierpliowosc fanow kiedys sie skonczy..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kubsio Olać ich... IP: *.bremultibank.com.pl 23.08.04, 10:27 Moja cierpliwosc sie skonczyla. Olać ich. Raz jest dobrze raz zle, chlopaki po prostu nie maja jaj tylko Kinder-niespodzianki. Wstyd mi za nich ale juz nie mam zamiaru tego uczucia zenady przezywac, a potem sluchac bla bla bla. A tak na marginesie to od motywowania jest trener, Boskowi to niezle wychodzilo i kadra grala najlepiej, ale jak to w Polsce uklady zrobily swoje.... ehh znowu chce mi sie rzygac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maryjan Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: 212.160.185.* 23.08.04, 10:39 Jeżeli zachwycamy się grą Bąkiewicza, to gratuluję dobrego samopoczucia. Podobnie z reszta tych "ambitnych i dobrze zorganizowanych" siatkarzy. Wyraźnie widać, że jak nie ma Gabrycha, to są zdolni zdobyc medal olimpijski. On im przeszkadzał w grze,ale teraz jest juz naprawdę znakomicie, grają jak z nut. A tak naprawdę, to możecie przegrać, ale po walce. Walczcie i bądźcie chłopami, a nie gwiazdorami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wasza Fanka Gołaś licze na ciebie IP: 195.116.50.* 23.08.04, 10:51 Jestem wielkim kibicem siatkówki i licze ze pokonacie Argentyne 3:1 bede ogladac was i trzymać kciuki>nara Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tmq Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 11:01 Bardzo chciałbym obejrzeć ten mecz. Ale jakbym spróbował, to bym dostał zawału, nerwicy, albo apopleksji... Ale trzymam kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marx Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 13:44 co ci pseudozawodowcy wyprawiają, dziś zakończą udział w igrzyskach. Z taką grą wstyd się pokazywać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaca Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 14:09 chyba rzeczywiście lepszym rozwiązaniem będzie wyjazd do domu juz po meczu z Argentyną. Trzon tej drużyny (Murek, Gruszka, Świderski, Zagumny) gra ze sobą już chyba około 10 lat, a patrząc na akcję biało-czerwonych odnoszę wrazenie ze grają ze sobą pierwszy raz. Ten zespół nic więcej nie osiągnie (zakładając że cokolwiek osiągnął) i chyba jedynym sensownym rozwiązaniem jest podziękowanie "doświadczonym" zawodnikom i oparcie kadry na młodziezy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojciec-dyrektor A gdzie, kurna jest Pan Prezydent?!?!?!?! IP: 195.41.66.* 23.08.04, 14:12 Kurna, no nie wytrzymam. Zawsze jezdzil na olimpiady by poklepac naszych medalistow lub usmiechnac sie do Edytki (czy tam odwrotnie) a teraz to musi wierchuszka dzialaczy zbierac sie na trybunach, by wykrzesac cos z naszych chlopcow. Wstydz sie, panie prezydencie! W Bogu nadzieja, Ojciec-Dyrektor Do boooooju, do booooooju, do boju siat-ka-ze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet Re:Powiem Wam prawdę IP: *.dip.t-dialin.net 23.08.04, 14:13 Będzie 0:3 i to bez walki. Będziemy znowu wspominać Montreal i rok 1976. Przecież to są zawodnicy, korzy sprawiają wrażenie jak by mieli kłopoty z samymi sobą. Przeciwnik to już za dużo dla nich. Czekam na tych którzy temu zaprzeczą. Po meczu będę pokładał się ze śmiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
edgar92 Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną 23.08.04, 14:29 Prielożny na I trenera! Gościniak-figurant go away! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zeus Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: 193.30.160.* 23.08.04, 14:38 Do domu Panowie do domu szkoda nas kibiców ogladających ten dramat w Waszym wykonaniu, jak macie przegrać z Argentyną to lepiej do "zera" bo ewentualnie nastepny mecz to już będzie tragedia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wierny kibic Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.um.wroc.pl 23.08.04, 14:39 Nie chcę komentować siatkarzy Qń:-) jaki jest każdy widzi, ciekawsze jest zjawisko związane z dziennikarzami i komentatorami, które ciągle pojawia się przy występach polaków. Mimo fatalnej gry i występów, ciągle uprawiane są eufemizmy, w stosunku do wszystkich sportowców (nie tylko siatkarzy). Może to te koleżeńskie oceny są powodem słabych występów. Przecież poza pojedynkiem z Serbią gra siatkarzy to dno, niegodna nawet amatorów (ci przynajmniej wykazują zaangażowanie), a co dopiero reprezentowanie każdego z nas. Gdzie sportowa złość, wola walki, pragnienie zapisania się na złotych stronach historii. Zawodnik, który nie czuje wstydu ze swojego występu, nie chce osiągnąć więcej i więcej, zadowala się ochłapami (plan minimum)to zawodnik który nigdy nie powinien znależć się na olimpiadzie. Panowie nie żałujcie goryczy sportowcom, niech najbardziej boją się krytyki i ocen po słabych występach, niech zrozumieją że swą wielkość należy udowadniać przy każdym występie, a nie w przypadkowych błyskach formy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agatka Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:01 Zostało 5 min do meczu... Co będzie to będzie. Paradoksalnie jak czuję i wierze że wygrają to jest zupełnie na odwrót - a jak jestem myśli, ze bedzie totalna klapa to wygrywają... Jak jest dzisiaj? Nic nie czuję więc... zobaczymy. Zgadzam sie z opinią że jak mają przegrać to teraz a nie w pierwszym meczu po wyjściu z grupy - oszczędzili by nam wtedy nerwów i może - paradoksalnie- nie zawiedli az tak bardzo. Została minuta - coż można powiedzieć... Mimo wszystko - DO BOJU POLSKO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majrix Póki co 5:2 dla Argentyny w perwszym secie IP: 212.244.211.* 23.08.04, 15:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaj Re: Póki co 5:2 dla Argentyny w perwszym secie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:05 7:5 juz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg 11-8 idzie dobrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:10 póki co Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: an to ile muszą setów urwać? IP: *.ibb.waw.pl 23.08.04, 15:16 to ile w końcu muszą nasi urwać tych setów Argentynie skoro Francuzi nie wygrali 3:0 z Tunezją? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: to ile muszą setów urwać? IP: 204.52.187.* 23.08.04, 15:18 Ile jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaj Re: to ile muszą setów urwać? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:19 20:16 for poland:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaj zwyciestwo!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:24 wygralismy 25:19 może wygramy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaj Re: no to po meczu-prezydent na trybunach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 15:33 a po co on tam??:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alcia Re: Siatkarze grają dzisiaj z Argentyną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 11:36 Pod czas tego meczu panowie daliście z siebie wszystko , dziś cały nasz karaj jest za was dumny życze wam jak najwiekszych skcesów i zero porażek .......trzymam za was kciuki pokążcie wszytkim jak polacu grają w siatkówke (alcia) Odpowiedz Link Zgłoś