Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    *****[TYPOWANIE]***** KL.GENERALNA : E. Puchary 5

    05.04.02, 13:56
    .1. 51 Al Bundy (10) , =
    .2. 45 kuba (7) , =
    .3. 43 marcini (7) , =
    .4. 42 zibi (8) , =
    .5. 40 jurek (6) , =
    .6. 37 Mario29 (5) , +9
    .7. 37 Przemas (7) , +6
    .8. 37 sebek (5) , +3
    .9. 37 Crotalus (4) , -1
    10. 36 Balzer (6) , -3
    11. 36 wak (6) , -5
    12. 35 konstruktor1 (5) , =
    13. 34 Leon (6) , +7
    14. 34 flexx (5) , -5
    15. 34 mazzop (5) , -1
    16. 34 Mikołaj (5) , -6
    17. 33 crusader (5) , =
    18. 31 emka (4) , +12
    19. 31 Luxc (5) , +3
    20. 31 lhp (6) , -2
    21. 30 capulet (5) , -5
    22. 29 campo (3) , -3
    23. 28 pc (4) , +6
    24. 27 Jaro (5) , +7
    25. 27 Cynio (4) , -3
    26. 27 michalmly (3) , =
    27. 26 morel (2) , +1
    28. 26 McR (1) , -5
    29. 26 Robert (4) , -4
    30. 25 voivod (3) , -3
    31. 25 maciekl (3) , -6
    32. 24 obi. (6) , +4
    33. 24 aimarek (6) , -1
    34. 19 tgaw (1) , -1
    35. 19 _figli_ (2) , -1
    36. 18 sywak (2) , -1
    37. 18 Rafał (4) , =
    38. 16 kezlok (2) , =
    39. 16 RR (4) , =
    40. 15 Mr_Pr (1) , =
    41. 14 toler (2) , =
    42. 13 sardo (3) , +8
    43. 13 Bercik (2) , -1
    44. 13 grzchur (2) , -1
    45. 12 dolfuss (3) , +2
    46. 11 andrzej (3) , -2
    47. 10 macias (1) , -2
    48. 10 koro (2) , -2
    49. 9 kubasa (1) , -1
    50. 9 maly01 (1) , -1
    51. 6 czempion (1) , =
    52. 6 pernambucano , =
    53. 3 radziwił (1) , N
    54. 3 abc (1) , N

    Liczby w nawiasie określają ilość dokładnie trafionych typów ("za trzy"). Po
    przecinku znajduje się różnica miejsc w stosunku do poprzedniej kolejki.

    Oto klasyfikacja generalna Europejskich Pucharów po trzeciej rundzie, której
    wyniki można zobaczyć pod adresem:
    gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=SPORT&wid=1539867&aid=1539867

    Pierwsze miejsce ciągle zajmuje Al Bundy (51 punktów; 10 "trójek").
    Jego przewaga nad drugim graczem (Kuba) zmniejszyła się tylko o punkt.
    Jednak sześć punktów wcale nie musi być bezpieczną przewagą. Ponadto ostatniego
    słowa nie powiedzieli także Marcin oraz Zibi.
    Tak po prawdzie to czołówka nie zanotowała rewelacyjnych wyników w tej kolejce.
    Dlatego chyba ostatecznie dołączył do niej Jurek dzięki dobremu wynikowi w
    ostatniej kolejce.
    Pogoń za liderem rozpoczął na dobre Mario29 - obok Emki najwyższy awans w tym
    tygodniu.

    Niestety lizba uczestników ostatniej kolejki (co niewątpliwie miało związek ze
    Świętami) była mniejsza niż zwykle. Dwoje debiutantów z racji małej ilości
    meczów nie mogło się znaleźć za wysoko.
    Tym razem aż 15 osób (w tym pierwsze pięć) nie zmieniło pozycji sprzed tygodnia.
    Pozostało jeszcze do wytypowania tylko 12 meczów. Zastanawiam się nad
    wprowadzeniem od fazy półfinałowej LM (gdy meczów będzie już bardzo mało)
    typowania wyników do przerwy, ale nie wiem czy to nie jest czasem zły pomysł.
    Proszę więc o opinie w tej sprawie. To zwiększyło by liczbę pozycji do
    typowania tylko (albo aż) o 6 spotkań czyli 18 punktów możliwych do zdobycia.

    Na razie zachęcam do typowania rewanżów tej rundy (czyli 6 etapu wiosennego
    typowania Europejskich Pucharów), zestaw już niedługo pojawi się na forum.

    Pozdrawiam!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Mikołaj Re: *****[TYPOWANIE]***** KL.GENERALNA : E. Puchary 5 IP: *.acn.waw.pl 05.04.02, 14:09



        >
        > Pozostało jeszcze do wytypowania tylko 12 meczów. Zastanawiam się nad
        > wprowadzeniem od fazy półfinałowej LM (gdy meczów będzie już bardzo mało)
        > typowania wyników do przerwy, ale nie wiem czy to nie jest czasem zły pomysł.
        > Proszę więc o opinie w tej sprawie. To zwiększyło by liczbę pozycji do
        > typowania tylko (albo aż) o 6 spotkań czyli 18 punktów możliwych do zdobycia.
        Można by zrobić.
        Pzdr.Mikołaj
      • Gość: morel Re: *****[TYPOWANIE]***** KL.GENERALNA : E. Puchary 5 IP: *.sulecin.sdi.tpnet.pl 05.04.02, 14:13
        z tymi wynikami do przerwy to chyba jednak kiepski pomysł...
        już niedługo mistrzostwa świata - natypujemy się za wszystkie czasy :)
        pzdr.
      • Gość: kuba Re: *****[TYPOWANIE]***** KL.GENERALNA : E. Puchary 5 IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl 05.04.02, 18:07
        Również sprzeciw z mojej strony

        pozdrawiam
      • Gość: Balzer Re: *****[TYPOWANIE]***** KL.GENERALNA : E. Puchary 5 IP: 213.76.59.* 05.04.02, 18:47
        Z tym typowaniem spotkan do przerwy to chyba nie ma sensu.
        Od poczatku było wiadomo ze liczba spotkan bedzie sie zmniejszac, ale decyzja
        nalezy do organizatora

        pzdr.
        • Gość: aimarek Re: *****[TYPOWANIE]***** KL.GENERALNA : E. Puchary 5 IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.02, 22:51
          A ja jestem za tym, żeby typować nie tylko wyniki do przerwy, ale i np. po
          pierwszym kwadransie, po drugim itd. Jestem daleko w klasyfikacji, bo późno
          przyłączyłem się do zabawy, a dzięki takim innowacjom miałbym szansę jeszcze
          powalczyć o jakieś wysokie miejsce. Bardzo proszę organizatora o pozytywne
          rozpatrzenie mojej prośby. Myślę, że wszyscy ci, którzy są daleko w generalce
          mnie poprą ;))) A tak poważnie, to lepiej zostać przy dotychczasowej formule.
          Swoją drogą nie mogę już się doczekać mundialu. Wtedy dopiero pokażę na co mnie
          stać i wygram całą klasyfikację!!! Hehehe ;)))
      • Gość: radziwił Re: *****[TYPOWANIE]***** KL.GENERALNA : E. Puchary 5 IP: 195.205.141.* 06.04.02, 12:22
        co do propozycji: chociaż jestem na końcu, myślę, że nie ma sensu zmieniać
        zasad. moim celem jest awans do 50-tki ;)))
        co najwyżej na samym końcu zabawy możesz - oprócz tabeli głównej - podać ile
        poszczególni uczestnicy zdobywali średnio punktów na mecz (jeśli będzie ci się
        chciało liczyć). to by trochę pomogło tym, którzy dołączyli później.

        a tak w ogóle to czuję się oszukany, że mecze panathinaikos-barcelona i bayern-
        real nie skończyły się przed 80. minutą. wtedy miałbym całe 5 punktów!:)

        no i boiska były nierówne:)))))

        pozdrawiam
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka