Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Piwo Engela

    IP: *.proxy.aol.com 11.05.02, 07:20
    Do mistrzostw swiata pozostaly niecale 3 tygodnie.
    Jakiekolwiek bledy zostaly dokonane podczas selekcji, sa juz prawdopodobnie
    nieodwracalne.
    Trener Gorski przed mistrzostwami w 1974 r. doslownie do ostatniego momentu
    przed oficjalnym ogloszeniem skladu szukal najlepszych zawodnikow.Obecny II
    trener reprezentacji zastapil w ostatnim momencie Bulzackiego, zawodnika z
    wiekszym doswiadczeniem, na dodatek wspaniale grajacego w meczach z Anglia.
    Wczesne zakonczenie selekcji eliminuje takie rozwiazania.
    Oby niekonsekwencja Engela, pozostawiajaca Iwanowi na pamiatke po grze w kadrze
    reprezentacyjne ubranie nie odbila sie niekorzystnie na atmosferze w druzynie a
    w efekcie na wynikach. Zmieniajac sie z "tatusia" reprezentantow w "twardego"
    selekcjonera zadzialal przeciw sobie.
    W aktualnej sytuacji jest za pozno na zmiany. W niedziele Engel jedzie "wypic
    nawazone piwo". Jezeli rozwiaze problemy personalne i potrafi przekonac ekipe
    do swoich decyzji, ma szanse osiagnac sukces.
    Ja osobiscie zycze wszystkim kibicom, aby spotkala ich radosc z gry
    reprezentacji. Mam nadzieje, ze pilkarze beda chcieli dobra gra promowac
    rowniez samych siebie. Oby po mistrzostwach nie musieli juz wysiadywac na
    lawkach rezerwowych w zachodnich druzynach z ktorymi maja zawarte kontrakty.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka