Gość: tvp2 A w Legii... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.04, 12:55 Jesli chodzi o tzw. grupe alkoholowa spokojnie wskazac mozna Marka J. Piotra W. i Marka S. ! Ci dwaj ostatni potrafia podczas zgrupowan wybyc z hotelu do dyskoteki i wracac oknem! A co do Marka J. jest to prawdziwa dusza towarzystwa i jajcarz, aczkolwiek czesto chamski w stosunku do tzw. mlodych w druzynie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciu555 Re: Co robią piłkarze po meczu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 13:27 o co robio futbolisci ze stanow? a co korzykarze NBA? to samo. W NBA co niektozy w kazdym miescie maja zaprzyjazione panienki ktore pieprza w zamian za prezent lub dobry obiad. futbolisci tak samo (mowie o amerikanskim fut.). od szkoly sredniej, przez univ. do NFL glownie chleja i pieprza upite panienki, strzykaja w dupe koks itd. ale co z tego, nikt nie jest takim calkiem swietym. chlopaki chca pic i balowac cala noc? ich sprawa. to ze wtedy beda grali gorzej to ich sprawa. czy daja dobry przyklad? jasne ze nie. ale przy ilosci beznadziejnej ktytyki w polsce nie oplaca sie byc dobrym bo i tak nigdy nic nikomy sie niepodobo wiec po co? wiec prestajcie zrzedzic bo to nic nie daje. Odpowiedz Link Zgłoś
jesster Re: Co robią piłkarze po meczu? 01.01.05, 16:33 "to ze wtedy beda grali gorzej to ich sprawa." Otóż nie za bardzo. Sportowcy wykonują pracę za która my płacimy. Jeżeli ide do restauracji to żądam za swoje pieniądze profesjonalnej obsługi a nie kelnera który pomyli zamówienia, wyleje mi kawę na spodnie a na rachunek będę czeał 2 godziny. Że zacytuję słowa B. Vogsta, moim zdaniem bardzo trafne. Nie przytoczę słowo w słowo ale sens był taki."Nie obchodzi mnie co piłkarze robią w nocy.Ale następnego dnia każdy ma sie stawić punkt ósma na treningu i gotowy na 100% swoich mozliwości. W przeciwnym razie wręczę mu bilet do domu." Tak więc pan pikarz może sobie chlać do woli. Ale na meczu chcę widzieć 100% zaangażowania i możliwości, albo wypad. Tylko że niestety fizjologii nie da się oszukać. Ludzie na których ciężkie pijaństwo nie wpływa ujemnie to wyjątki(zresztą to tylko kwestia ilości alkoholu) i może sobie Wojtek Kowalczyk wygadywac co chce ale pilkarz w 99% przypadków nie jest w stanie dać z siebie 100% po całonocnym pijaństwie. Odpowiedz Link Zgłoś
sir_fred Re: Co robią piłkarze po meczu? 07.01.05, 10:17 To proste - skoro grają źle, nie na 100 procent, to nie musisz ich oglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAX Re: Co robią piłkarze po meczu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 14:12 No powiedził bym ze po przeczytaniu tego artykółu macie oiłkarze jednego kibia mniej. Mam nadzieje ze przynajmnie Krzynówek to jest klawy gość. Bo reszta to partacze, a ci ligowi w szczególności, i na co wam takie pensje duze !!!!!! Hamstwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lider chcecie wiedziec... IP: *.inds.pl / *.pl 27.12.04, 14:12 chcecie wiedziec co robia lekkoatleci po zawodach to skontaktujcie sie ze mna :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lider chcecie wiedziec IP: *.inds.pl / *.pl 27.12.04, 14:13 chcecie wiedziec co robia lekkoatleci po zawodach to skontaktujcie sie ze mna :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek DNO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 15:18 Myślałem już, że niżej od Faktu upaść nie można. Okazuje się jednak że można. Napis na pierwszej stronie "Nam nie jest wszystko jedno" brzmi w tym momencie jak cyniczna kpina z czytelników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gad Zamknij gębę malkontencie IP: 81.210.116.* 28.12.04, 15:15 W końcu jest ciekawy artykuł w GW, z jajem. Wolisz mamlanie Steca, pisane tak okrągłymi zdaniami że się porzygać mozna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sanczez Klub Piotra Świerczewskiego IP: 81.15.201.* 27.12.04, 15:35 Taka uwaga do autora całego artykułu, jak pan pisze to proszed okłładniej sprawdzac informacje bo pan Piotr Świerczeski klubu nie ma w saczu od jakis 6 miesiecy. Sprzedał go i World Underground zmienił nazwer na Inferno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: Co robią piłkarze po meczu? IP: *.mentorg.com 27.12.04, 16:01 jacy pilkarze taka reprezentacja. zreszta caly ten PZPN to jedna wielka mafia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obyw. Jakie piłkarzyki, takie wyniki IP: *.ame.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.04, 16:12 Nie mój problem. W niedalekiej przyszłości Gloria Victis splajtuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EDI TEN PIJAK Z 2 LIGI - MOSÓR, IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 27.12.04, 19:24 NIGDZIE GO NIE CHCĄ, WSZĘDZIE CHLEJE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rocky Re: TEN PIJAK Z 2 LIGI - MOSÓR, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 20:48 Mosór?? Przeca on piłkarzem młodego pokolenia to był 10 lat temu jak Legia w Lidze Mistrzów grała. Teraz trzydziecha na karku. To nie on... A ten młody hazardzista? Obecnie kadra, jeszcze niedawno młodzieżówka? Znanym haradzistą był Kosowski ale on już w Reichu gra więc to chyba nie on. Co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rur Re: TEN PIJAK Z 2 LIGI - MOSÓR, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 21:11 Może Mila bo tam sie ojciec wypowiada ;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erbe qrwa p...dole to, przestaje kibicowac Polsce IP: *.caregroup.org 27.12.04, 21:34 , zarowno klubom jak i reprezentacji. Moze jak wiecej ludzi przejrzy na oczy i zacznie tych pozal sie boze profesjonalistow olewac, to cos sie zmieni. Prawo popytu i podazy... "Najgłośniejszy w ostatnich latach przypadek to oczywiście Wojciech O., były zawodnik Górnika Zabrze, który (w środku dnia wracając z treningu!) w stanie nietrzeźwym spowodował wypadek, zawinił śmierci kilku osób i kilka lat spędził w więzieniu." W kazdym normalnym kraju za cos takiego gosciu poszedlby do pierdla na przynajmniej 10 lat. Mozna zabic kilka ludzi po pijanemu, dostac 8 lat, przesciedziec 4 po dobrym sprawowaniu, i wyjsc na wolnosc? Qrwa, wlos sie mi jerzy na jajcach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apache747 Re: TEN PIJAK Z 2 LIGI - MOSÓR, IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.04, 10:46 ' ten młody hazardzista ' - to Tomasz Dawidowski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ponury Re: Co robią piłkarze po meczu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 22:16 "Bliskiej znajomości z odsiadującym wyrok za kidnaping "Benito" nie wstydzą się nawet działacze zespołu "Czarnych Koszul"." mam wrażenie że najlepszą rzeczą jaką Gazeta Wyborcza może zrobić dla polskiej kopanej to by przestała o niej pisać, czasami pomyślcie co możecie zrobić pisząc jedne zdanie za dużo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgredziu Re: Co robią piłkarze po meczu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 23:35 Oj ludzie,ludzie żygać się chce gdy robi się szum wokół czegoś co tak naprawde jest i było oczywiste.Co to za wielka nowość, albo afera.Nic nowego panowie dziennikarze nie odkryliście.Mówicie o zwykłej codzienności polskiego sportu.Tak jest i tak będzie.Mnie ten artykuł nie zaskoczył absolutnie.A co Wy myśleliście, że piłkarze to duchowni,grzeczne dzieci.To najzwyklejsi ludzie z tą różnicą , że zbytnia ilość kasy przewraca w głowach nie jednym, a w tym też piłkarzom.Takie zachowania to codzienność.Dlaczego codzienność, bo w takim zasranym świecie żyjemy wszyscy.Czepiacie się piłkarzy.Dobrze.Ja ich nie bronie! Ale czepić w tym kraju można się prawie każdego.Afera goni afere.Ciągle ktoś kogoś przekręca na kase, dlatego, że żyjemy w krainie cudów jaką jest POlSKA.Polak , czy to piłkarz, czy polityk jest na ogół pazerny.Szybko chce sie nachapać. A tam gdzie są grube pieniądze , są przekręty i układy bo być muszą.Bez nich ta cała machina by się zawaliła.Większość afer nie wychodzi na jaw do czasu gdy lewe interesy kręca sie dobrze.Problem zaczyna się wtedy , gdy ktoś komus nie wypłaci tzw działki.Wtedy mamy problem.Poszkodowany zaczyna sypać swoich niedawnych kolesi.Jak zdaży to mamy kolejną afere, jak nie to jeden więcej u św.Piotra i interes kreci się dalej.Robicie szum, że ktoś robi balangi-normalka.Że ktoś puknoł pare panienek z agencji-normalka.Że ktoś zarobił troche więcej niż Wy na marnej dziennikarskiej pensji.Ruszcie cztery litery i zainwestujcie w coś na czym tez zarobicie.Kto Wam broni.Otwórzcie sobie firmy, lokale i działajcie.Jeżeli piłkarz nie przegina z tzw.lekkim życiem, a gra dobrze to dajcie mu święty spokój.Jeżeli jego postepowanie będzie niezgodne z prawem to działajcie.Ale tak jak mówie bijecie głową w mur.Chlają w wiekszosci wszyscy.Politycy , biznesmeni, sportowcy i inni znani z pierwszych stron gazet.Sztuka polega tylko na tym, że jedni dobrze się kamufluja, a inni nie.Reasumując, ameryki zeście panowie dziennikarze nie odkryli.Ci , którzy znają realia życia w cyrku jakim jest nasz kraj wiedzą , że to o czym piszecie w artykule to przysłowiowa normalka.Z tą różnica ze nie kazdy o tym po prostu wie.Zgadzam sie jednocześnie z faktem, że pewne wymienione w artykule naganne postepowania godne są najwyższego potępienia.Ale tu wracamy do punktu wyjscia.No bo kto ma potepić, czy też ukarać.Policjant , który bierze w łape,adwokat,który bierze jeszcze więcej, polityk , który bierze już naprawde sporo.Pytam kto ma być tym uzdrowicielem, skoro wszędzie , az cuchnie od przekrętów, łapówkarstwa, układów, oszustw,Kto ma być uzdrowicielem polskiej piłki.Działacze? To dopiero śmierdzaca kraina , cuchnąca alkoholem i łapówkarstwem, oraz lewymi przetargami.I tu moja wojownicza postawa musi się zakończyc.Dlaczego? Ano dlatego, że skoro wszędzie cuchnie to niech cociaz dziennikarze mają pozywke i po prostu nas o tym informują.Bo cóż innego możemy zrobić??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ponury Re: Co robią piłkarze po meczu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 10:22 Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, jednak te słowa które cytowałem odnoszą się do klubu który paru zapaleńców chce uratować przed piłkarskim niebytem, a ci panowie nie myśląc o niczym innym tylko jak przedłużyć swój artykuł, zresztą to podobno było o piłkarzach a nie działaczach, nie myślą że część pracy tych zapaleńców można zniszczyć paroma słowami w ogólnopolskiej gazecie, pisać jest łatwo trudniej naprawiać te zło które wyrządziło się tymi słowami. Odpowiedz Link Zgłoś
sir_fred Re: Co robią piłkarze po meczu? 07.01.05, 10:21 Trudno, było się z Benitem nie kolegować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AB Problem wychowawczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 14:05 Problem z życiem niektórych piłkarzy nie jest niepsodzianką. Zazwyczaj jako młodzi wyrywani są ze swojego otoczenia, niejdnokrotnie ze względu na karierę przerywają naukę w szkole zaczynają grać w drużynach i zaczynają zarabiać pieniądze. O wiele wieksze niż rówieśnicy, którzy zarabiają grosze, lub nie mają pracy w ogóle. Za przyrostem pieniedzy nie idzie niestety proprocjonalnie wzrastająca dojrzałość, a więc i sposób wydawania pieniędzy jest noedojrzały.do tego dochodzi pewna popularnośc, która nie zawsze jest dobrze znoszona, a wręcz prowokuje do ekstrawagancji. Piłkarze również nie mogą narzekać na brak wolnego czasu- wszak ich dzień to nie osiem godzin pracy+ inne obowiązki, a brak zorganizowanego czasu+ mozliwosci finansowe prowokują do ekstrawaganckiego życia. Nie zgadzam sie z opiniami, że to wszytsko jedno, co robią, byleby dobrze grali. Moim zadniem trener mimo wszystko powinien spełniać rolę wychowawcy- zwłaszcza dla młodzych piłkarzy, a jego zainteresowanie nie powinno ograniczac się do tego, co robi na boisku. W klubie spedza sie trochę zycia i warto o tym pomysleć, bo tak naprawdę w bardzo dorosłe życie startuje się juz po zakończeniu kariery- powodując albo sukcesy życiowe bbeące efeketm doświadczeń na boisku, albo rujnując zycia- jak w przytaczanych wczesniej przykładach. Odpowiedz Link Zgłoś
manini Re: Co robią piłkarze po meczu? 28.12.04, 15:55 A co to mnie i was obchodzi ,liczy się wynik,a może nie? może kluby nadal nie mają wiele wspólnego z profesjonalizmem.Chory system kształtuje postawy młodych ludzi którymi są piłkarze .Bawią się ,szastają pieniędzmi,nie dbają o formę i grają na nędznym poziomie i co ?Zarabiają pieniądze.Ktoś ten szmal wypłaca,mimo marnych wyników ,kibiców bądz co bądz klientów ma się za durniów .po co coś zmieniać.W normalnym przedsiębiorstwie za takie numery wylatuje się na zbity pysk.a tu ? piłkarze idziałacze trzepią kase i jest dobrze.po co coś zmieniac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ali g Re: Co robią piłkarze po meczu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 17:11 Niedawno News of the World opublikował listę najlepiej zarabiających piłkarzy Premiership. Trzech chłopaków z czołówki: Lampard, Sol Campbell i Vieira kasują po 99 tys funtów TYGODNIOWO. Na złotówki to 600 tys złotych. Wydaje się że inny, lepszy świat. A u nich też są podobne afery. Wystarczy przypomnieć niedawną z gwałtem podczas jakiejś imprezy. Śledztwo wykazało że orgietki z napalonymi kibickami są w Premiership na porządku dziennym. Znajomości z gangsterami ma sporo piłkarzy Premiership z powodów prozaicznych-to ich koledzy z podwórka, razem się w biednych robotniczych dzielnicach wychowywali. A że Rooney trafił do ekstraklasy a jego kumple handlują narkotykami to już taki ich wybór. Ale pamiętać trzeba o jednym - NIE MOŻNA GENERALIZOWAĆ. O ile w Anglii afera dotyczyła znanych klubów (m.in. Chelsea) to już sprawcy nie byli piłkarzami z pierwszych stron gazet. U nas jest podobnie-artykuł mówi o jakichś tam piłkarzach ale nie jest to nasz super-top. Fakt, są bardzo znani-choćby Reiss i jego burdelowo-mafijne biznesy ale to jednak nie Żurawski czy Dudek. I jest to jednak pewien margines tego środowiska. Podobnie jak z biznesmenami-wielu z nich w legalnych spółkach pierze pieniądze naszych bandytów ale to nie znaczy że każdy Kulczyk czy Krauze dorobił się razem z pruszkowiakami. Odpowiedz Link Zgłoś
gromek1 Re: Co robią piłkarze po meczu? 28.12.04, 18:31 Jaki supertop? A co do Żurawia to z całym szacunkiem zajżyj kiedyś do klubu GENESIS w Katowicach. Masz dużą szansę na autograf Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Polska piłka to zabawa gó..@rzy. IP: *.osk.enformatic.pl 28.12.04, 22:26 Powiem szczerze, że nie obchodzi mnie czy piłkarz przegrywa swoje pieniądze w kasynie, nie bulwersuje mnie, że trafiają się między piłkarzami przestępcy (w tak dużej grupie ludzi statystycznie ktoś będzie miał problemy z prawem i niech sądy takich zamykają), zupełnie nie interesuje mnie kto z kim śpi i ile razy po dwa razy może. Bulwersuje mnie problem alkoholu, bo myślę, że mocno dotyka on tę grupę zawodową. Zauważyłem, że w wywiadach z piłkarzami, trenerami trudno ominąć słowo "piwo". Piwo króluje jako rozrywka, piwo jest "nagrodą" za wygrany mecz, od piwa trzeba się powstrzymywać! przed meczami. Oczywiście nie chodzi tu o piwo, tylko o to żeby się naj@bać jak stodoła po żniwach. No to odpowiedzmy sobie na pytanie kto z nas zatrudniłby pracownika wiedząc, że ten będzie przychodził do roboty na nieustającym kacu, zwłaszcza, że w jego pracy decydujące znaczenie ma wysiłek fizyczny? Gó..@rzami są piłkarze (ich kariera trwa krótko i rozsądek nakazuje zostawić alkohol na czas kariery i zarobić tyle szmalu, żeby po karierze chodzić nawalonym nieustająco i jeszcze zostawić kupę szmalu spadkobiercom na ich nieustające naj@banie), ale mentalność trenerów i działaczy jest jeszcze bardziej gó..@rska. To oni powinni wypi@rdolić z roboty każdego, kto pijany przychodzi do pracy. Inne zachowanie działaczy i trenerów świadczy o kompletnym braku profesjonalizmu. Panie Cupiał, panie Drzymała co panowie robią gdy do waszej fabryki przychodzi pijany robotnik? Dlaczego takiego samego menedżerskiego profesjonalizmu nie stosujecie wobec pracowników-piłkarzy? Bo wasze fabryki są w miarę profesjonalne, a wasze przedsiębiorstwa piłkarskie to amatorszczyzna. A potem się dziwimy, że wydyskotekowany Beckham przebiega w czasie meczu 2 razy większy dystans niż najpracowitszy Wiślak. Panie Cupiał co się pan dziwisz, że drużyna nie awansuje i nie zarabia pieniędzy, jak pijaków nie wyrzucasz pan z roboty? A kiedy to opoje odnosiły sykcesy? Wybieganie, wytrzymałość (których to cech brakuje naszym piłkarzom) wypracować można znacznie łatwiej niż szybkość czy technikę, ale niczego nie można wypracować u naj@banych piłkarzy. Drodzy działacze i trenerzy, kupcie do klubu alkomaty i wypi@rdalajcie z roboty wszystkich nawalonych to zaczniemy mówić o profesjonalnej polskiej piłce. Nie uchybia to godności tych, którzy nie piją. Choć z drugiej strony: czy ktoś widział trzeźwego działacza albo trenera? A najśmieszniejsze, że taka "reforma" prawie nic nie kosztuje a z pewnością przyniesie ogromny wzrost poziomu polskiej piłki! Bezkosztowo a nawet oszczędnościowo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgredziu Re: Polska piłka to zabawa gó..@rzy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 18:23 Odpowiedz Link Zgłoś
sir_fred Wiele hałasu o nic 07.01.05, 11:44 Taki Maradona wciągał kokę i inne różności, a grał tak, jak nigdy żaden polaczek nie zagra. Odpowiedz Link Zgłoś