Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Snowboard-ważne

    IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.02.05, 19:03
    Czy ktoś może orientuje się czy buty mogą wystawać za deskę? Jeżeli tak to
    ile? Pytam się ponieważ kupiłem buty, wiązania i deskę i buty wystają z
    przodu jakieś 2,5cm z przodu. Kąta nie chcę przestawiać ponieważ pod innym
    kątem jeździ mi się dość źle.
    Pozdrawiam,
    offi55
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka