Gość: offi55
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
02.02.05, 19:03
Czy ktoś może orientuje się czy buty mogą wystawać za deskę? Jeżeli tak to
ile? Pytam się ponieważ kupiłem buty, wiązania i deskę i buty wystają z
przodu jakieś 2,5cm z przodu. Kąta nie chcę przestawiać ponieważ pod innym
kątem jeździ mi się dość źle.
Pozdrawiam,
offi55