Gość: Witek IP: *.accesscable.net 05.06.02, 02:30 Spodenki naszych chlopakow wygladaly jakby przydlugie - nowa moda na mostrzostwa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kazio Re: Nowa moda? IP: *.client.attbi.com 05.06.02, 03:14 Te spodenki to tak jak i gra zespolu - TRAGEDIA Odpowiedz Link Zgłoś