Gość: tomek_a
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
04.03.01, 10:15
Obie drużyny zagrały na bardzo wysokim poziomie, ale Barcelonie należało się to
zwycięstwo.Sędzia wypaczył wynik tego meczu.Wielki Rivaldo!! Real rozczarował
po przerwie. Tak to jest jak się chce bronić korzystnego wyniku i Real powinien
zostać ukarany, a tak szczęśliwie zremisował.