Gość: viper
IP: *.com.pl
06.07.01, 10:09
Uważam, że Silvio Berlusconi jest najlepszym prezydentem klubu piłkarskiego.
Moratti, Cragnotii, Agneli, Sensi, Perez czy Gaspart mogą mu skoczyć.
Przemawiają za nim m.in. sukcesy Milanu. 5x scudetto, 3x Puchar Mistrzów, 2x
Puchar Interkontynentaly, 2x Superpuchar Europy, 4xSuperpuchar Włoch.
Teraz też stanął na wysokości zadania i zmontował bardzo dobrą drużynę na
przyszły sezon. Jeszcze tylko jakby wypierdolił z viceprezydentury Galianiego
byłoby super (strasznie mnie wkurza ta łysa pała).
Pozdr.