Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Ave Berlusconi

    IP: *.com.pl 06.07.01, 10:09
    Uważam, że Silvio Berlusconi jest najlepszym prezydentem klubu piłkarskiego.
    Moratti, Cragnotii, Agneli, Sensi, Perez czy Gaspart mogą mu skoczyć.
    Przemawiają za nim m.in. sukcesy Milanu. 5x scudetto, 3x Puchar Mistrzów, 2x
    Puchar Interkontynentaly, 2x Superpuchar Europy, 4xSuperpuchar Włoch.
    Teraz też stanął na wysokości zadania i zmontował bardzo dobrą drużynę na
    przyszły sezon. Jeszcze tylko jakby wypierdolił z viceprezydentury Galianiego
    byłoby super (strasznie mnie wkurza ta łysa pała).
    Pozdr.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka