05.07.22, 09:11
znowu mąci:

...Nie mam poczucia, aby dzisiaj PiS czuło oddech na plecach. Aby funkcjonowała prawdziwa alternatywa wobec ich trzeciej kadencji. Nie ma czegoś takiego...
Obserwuj wątek
    • ave.duce Re: Schetyna 05.07.22, 14:58
      Z komentarzy:

~lab- 03.07 (20:28)
      Dzięki takim schetynom PO przegrało i przegra kolejne wybory. Powinien w końcu odejść. A za uszami ma wiele....
    • don.kichote Re: Schetyna 05.07.22, 15:18
      Nigdy nie był bohaterem mojej bajki - a wręcz przeciwnie - ale z zacytowaną wyżej opinią, zgadzam się w 100%. Skoro jednak lepiej Wam się żyje z opaską na oczach i kompletnej niewiedzy, nie zwalajcie winy na suwerena. Suweren swój rozym ma...
          • storima Re: 06.07.22, 15:12
            pozytonium napisał(a):

> ave.duce napisała:
            >
            > > Nie chodzi o to, czy Schetyna ma rację czy jej nie ma.
            > >

NIECZYTELNE POSTY!!!

Pozytonium !!! Proszono Ciebie o to wielokrotnie.
            >
            Choćby tu:

yoma napisała:
            > skończ z tą manierą publikacji tekstu w tytule, we własnym interesie. Tyt
            > ułów nikt nie czyta. Możesz nie dziękować.
            >

• ta Re: Schetyna 06.07.22, 13:57
          ave.duce napisała:

> Nie chodzi o to, czy Schetyna ma rację czy jej nie ma.

To o co chodzi, bo mogę się źle domyślać.

Z zacytowanym zdaniem z wypowiedzi Schetyny zgadzam się.
          Mogę zgodzić się z również z opinią, że taktycznie źle dobrał czas na jego wypowiadanie dla Polski, dobrze dla własnych interesów. Podsumowując, moim zdaniem źle zrobił, że w tym momencie się wysilił.
              • ave.duce Re: Schetyna 06.07.22, 15:20
                My niczego nie musimy udawać. Możemy jeździć po całej opozycji lub jej fragmentach jak
                po Łysku z pokładu Idy. Ale co wolno nam - tego nie wolno "im".
                "Oni" powinni na zewnątrz być "zwarci i gotowi".
                • yoma Re: Schetyna 06.07.22, 15:26
                  Mogłabyś łaskawie przestać mówić jak Pytia?

Najpierw każesz się domyślać, o co chodzi, teraz znowu to. Kto są my, a kto oni w tej wieszczbie?
                  • ave.duce Re: Schetyna 06.07.22, 15:44
                    W uproszczeniu: my - niezrzeszeni bezpartyjni, szeregowi partyjni, itp.; oni - politycy, działacze-aktywiści, pracujący dla partii eksperci.
                    • yoma Re: Schetyna 06.07.22, 15:48
                      Piękne podziały. Mnóżmy je, a zwyciężymy na pewno :)

Ja tylko wiem, że to jest ostatni dzwonek, żeby nazwać problem. W styczniu będzie za późno. Oraz, że gie pieczołowicie przykryte śmierdzieć nie przestanie.

Kto wie, może partia specjalnie wystawiła niepopularnego Schetynę, żeby to powiedział? Bo popularnym przecież nie wypada.
                      • ave.duce Re: Schetyna 06.07.22, 15:55
                        yoma napisała:

> Piękne podziały. Mnóżmy je, a zwyciężymy na pewno :)
                        >
                        > Ja tylko wiem, że to jest ostatni dzwonek, żeby nazwać problem. W styczniu będz
                        > ie za późno. Oraz, że gie pieczołowicie przykryte śmierdzieć nie przestanie.

I masz rację.

> Kto wie, może partia specjalnie wystawiła niepopularnego Schetynę, żeby to
                        > powiedział? Bo popularnym przecież nie wypada.

Co wybory, Schetyna sam się wystawia. "Nie wypada"? Tego nie brałam pod uwagę.
                      • m.c.hrabia Re: Schetyna 06.07.22, 16:17
                        Kto wie, może partia specjalnie wystawiła niepopularnego Schetynę, żeby to powiedział?

tak, a Belkę wystawiła aby powiedział ,że trzeba będzie podnieść VAT do25%
    • pozytonium Powiedział prawdę. 05.07.22, 15:46
      ave.duce napisała:

> znowu mąci:
      >
      > ...Nie mam poczucia, aby dzisiaj PiS czuło odde
      > ch na plecach. Aby funkcjonowała prawdziwa alternatywa wobec ich trzeciej kaden
      > cji. Nie ma czegoś takiego...

Jaka jest alternatywa dla PiS? Rozglądam się na lewo, nie widzę, rozglądam się na prawo, nie widzę, patrzę na wprost, też pustka.
      Miast wyśmiewać się z PiS, nie wystarczy zapodać, że program ogłosimy po wyborach.
      Nawet gdyby PO miało jakiś program, to na rok przed wyborami, trochę późno o nim rozmawiać.
      Inflacja w Czechach to 16%. W Polsce jest niższa i rządzi PiS. Tu PO nie ma też nic do zaoferowania, poza lodzikami po 9 zł i kiblami za 3.50 w rejonie opanowanym przez PO.
      • ave.duce Re: Schetyna 06.07.22, 14:54
        Opus nie Opus, ale jak zwykle Schetyna nie wykazał się lojalnością.
        Takie oceny działań opozycji mogą (a nawet powinni) wypisywać forumowicze, nie on.
                    • pozytonium On też stwierdził 07.07.22, 15:22
                      ave.duce napisała:

> Stwierdzam fakt. Tyle.

On też stwierdził, że PO-KO obecnie nie ma nic do zaoferowania. Stwierdził fakt.

Ludzie się nie najedzą prowokacjami Jachiry, czy manifami. A PO-KO brak długofalowego planu gospodarczego.
                      Co by nie mówić PiS zapewnił Polsce niezależność energetyczną. Zima będzie ciężka, ale da się ją przeżyć przy mądrym zarządzaniu dobrami. Stworzył warunki zapyziałych obecnie Warmii i Mazur, gdzie byle żeglarz musiał się meldować na kilka dni przed i deklarować po co tam płynie i na co (co było wbrew polskiej konstytucji, która gwarantuje wolność przemieszczania). Zabezpieczył Polskę przed nielegalnymi emigrantami. Co by było jakby siły polskiej pomocy socjalnej zostały skonsumowane przez ludzi, dla których Polska nie jest pierwszym bezpiecznym krajem? Polska nie mogłaby przyjąć ponad 4 mln ludzi z Ukrainy, gdzie trwa pełnowymiarowa wojna.
                      PiS nie jest święte, podobnie jak Razem. Ale te partie mają jakiś plan, są przewidywalne. Nie są zamordystyczne. Możesz sobie spokojnie defilować. Niedawno przyczepił się do mnie Naczelnik US. Odwołałem się, Izba Administracji Skarbowej przyznała mi rację. A jak było drzewiej "pogrążeni w państwie prawa". Obywatel, którego urzędnik nie traktuje, jak intruza jest mniej awanturującym się i to bez krawatu. W bólach rodzi się cyfryzacja państwa. Nie jest może idealna, ale większość spraw idzie załatwić przez e-PUAP.
                      Obywatelowi jest obojętne z jakiej partii jest urzędnik. Ma działać sprawnie, bez zbędnej zwłoki i w ramach prawa.
                        • pozytonium Re: On też stwierdził 07.07.22, 15:55
                          m.c.hrabia napisał:

> Co by nie mówić PiS zapewnił Polsce niezależność energetyczną.
                          >
                          > co jarasz?

Radomskie :)
                          forum.gazeta.pl/forum/w,28,173811857,173811857,Co_oni_jaraja_na_Kremlu_.html
                          Naftoport działa, gazoport działa, faja będzie działała od 17 września. Ciekawe dlaczego wybrano tę datę na jej otwarcie :)))))))))
    • pozytonium Schetyna to Górnoślązak. Zrobi porządek. 06.07.22, 14:03
      qqazz napisał:

> członek PO na jej górze. Pora najwyższa żeby zrobił porządek w tym skacapiałym
      > burdelu. Oczywiście rozpoczynając od dekapitacji człowieka putlera w Warszawie
      > a następnie bezwzględnie eliminując resztę kacapskiego pomiotu, czyli sporą czę
      > ść aktywu którą stanowi banda kurew i złodziei.

Schetyna to Górnoślązak. Zrobi porządek.
    • buldog2 Re: Schetyna 07.07.22, 11:01
      Nie odnoszę się do intencji autora cytatu, z opinią zgadzam się. Nie widzę, żeby opozycja próbowała się na serio zmobilizować. Poza tym jest kilka przyczyn tego stanu rzeczy. Brak mi czasu, żeby o tym pisać, poza tym, z uwagi na potęgującą się nieruchawość - czy warto? I tak nic nie da. Oczywiście, zło trzeba wskazać, nazwać, ale obecne tzw. elity za nie nie wezmą się.
      Ale coś warto napisać, choćby dla sportu. Wątek na temat założę po południu. O kawałku tematu, glosa do wskazanego paszkwilu.

Jednym z kilku bardzo złych czynów Tuska było potraktowanie Schetyny w czasie tzw. afery hazardowej. Wtedy i po tym. Wtedy napisałem, że to się zemści i to się mści. I nie tylko o Schetynę chodzi, Tusk w sposób niemoralny i całkowicie zbyteczny zniszczył wtedy zespół.
    • zdravko_vypic przecież on ma rację,... 07.07.22, 14:06
      ...powrót Tuska nic nie zmienił. Jeśli PiS przegra, to albo z sobą samym (bo się rozleci), albo z sytuacją gospodarczą, a najpewniej i-i. A beneficjentem tego nie będzie raczej KO/PO, która nie wyszła ze stadium kompletnego uwiądu z czasu wyborów 2015. Raczej ktoś, kto zaproponuje zmęczonemu ludowi budowę nowego, tym razem zdrowego państwa polskiego, co u swoich początków deklarowała PO - a potem miała to w dupie, bo zajęła się sobą i wewnątrzpartyjnymi odstrzałami wykonywanymi przez Tuska i jego przydupasów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka