Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Polska - Azerbejdżan 8:0

    26.03.05, 19:51
    Nic dodać nic ująć.
    Obserwuj wątek
      • Gość: m04 Re: Polska - Azerbejdżan 8:0 IP: *.lublin.mm.pl 26.03.05, 21:15
        Oprócz Reutersa nikt nie dal jeszcze relacji z meczu. Wszyscy czekaja pewnie na
        skorygowanie blednego rezultatu spotkania ;)
      • Gość: m04 Re: Polska - Azerbejdżan 8:0 IP: *.lublin.mm.pl 26.03.05, 21:28
        Aha, i jesli dobrze licze, Franek zrównal sie w klasyfikacji njalepszych
        strzelców europejskich eliminacji z Pauleta.
        • Gość: adam81w Re: Polska - Azerbejdżan 8:0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.05, 22:33
          kurde cale zycie na taki mecz czekalem , naprawde , mimo ze to wygrana ze
          slabym zespolem , cale lata 90 nie potrafili zrobnic takiego wyniku i tak ograc
          ogorkow , to bylo profesjonalne golenie jakby powiedzial pewien pan z brodna

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka