Gość: m04 Re: Polska - Azerbejdżan 8:0 IP: *.lublin.mm.pl 26.03.05, 21:15 Oprócz Reutersa nikt nie dal jeszcze relacji z meczu. Wszyscy czekaja pewnie na skorygowanie blednego rezultatu spotkania ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m04 Re: Polska - Azerbejdżan 8:0 IP: *.lublin.mm.pl 26.03.05, 21:28 Aha, i jesli dobrze licze, Franek zrównal sie w klasyfikacji njalepszych strzelców europejskich eliminacji z Pauleta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam81w Re: Polska - Azerbejdżan 8:0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.05, 22:33 kurde cale zycie na taki mecz czekalem , naprawde , mimo ze to wygrana ze slabym zespolem , cale lata 90 nie potrafili zrobnic takiego wyniku i tak ograc ogorkow , to bylo profesjonalne golenie jakby powiedzial pewien pan z brodna Odpowiedz Link Zgłoś