Gość: udi
IP: *.reset.net.pl
01.07.02, 11:41
Na początku byłem wkurwiony na was, ale to wkoncu wina pierdolonej TVP ze nie
pokazali całcyh mistrzostw, ale transmisje Polsatu które mogłem na żywo oglądać
były dobrze prowadzone, i profesjonalnie czego jebana TVP jeszcze nie potrafi.