Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Brawo Polsat

    IP: *.reset.net.pl 01.07.02, 11:41
    Na początku byłem wkurwiony na was, ale to wkoncu wina pierdolonej TVP ze nie
    pokazali całcyh mistrzostw, ale transmisje Polsatu które mogłem na żywo oglądać
    były dobrze prowadzone, i profesjonalnie czego jebana TVP jeszcze nie potrafi.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Sęp Re: Brawo Polsat IP: *.waw.prokom.pl 01.07.02, 12:11
        Natomiast organizacja retransmisji była fatalna
        • znawca Re: Brawo Polsat 01.07.02, 12:22
          Fajnie, że wykasowywali przerwy w grze. To było dobre!
          • Gość: Sęp Re: Brawo Polsat IP: *.waw.prokom.pl 02.07.02, 09:45
            Przecież musieli się zmieścić przed "Idolem" na żywo ...
      • Gość: enzo Re: Brawo Polsat IP: 217.97.240.* 02.07.02, 12:25
        oglądałem całe mistrzostwa w polsacie sport (thanx to dami) i musze powiedzieć,
        że nareszcie nie musiałem słuchać tego dylatanta szpakowskiego (jak ja go kurwa
        nie cierpię) w ogóle komentarz dobry przez całe mistrzostwa (poza wójcikiem -
        facet pomylił zawód), szkoda tylko że wrażenie zepsuł bożydar, przez którego po
        meczach brazylii sporo roboty miały w korei sprzątaczki stanowisk prasowych
        (bił gruchę aż miło jak widział kanarkowe koszulki)... no i oczywiście mgr inż.
        doc. jacek "szczęka"...
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka