Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Lech Poznań będzie miał nowych właścicieli

    IP: *.dip.t-dialin.net 24.06.05, 23:05
    a jaka mozna dac tu opinie, w chwili obecnej to czeski film nik nic nie wie
    Obserwuj wątek
      • Gość: Darkoski Re: Lech Poznań będzie miał nowych właścicieli IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.05, 23:12
        Oby to nie kolejne science fiction o inwestorach w Lechu!!!
        • Gość: Razor Re: Lech Poznań będzie miał nowych właścicieli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 00:10
          Mam nadzieje, ze cos z tego bedzie a nie jak z Janem K. Co do zarzadu... nawet
          papier toaletowy wie, ze aby zyc trzeba sie rozwijac a z tym tu cienko... kto
          wie czy nie wyszlaby na lepsze zmiana zarzadu.
          Pozdro dla wszystkich kibicow Lecha.
          • Gość: Tomasz Re: Lech Poznań będzie miał nowych właścicieli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 07:30
            Jak zostaje słynne trio Majchrzak-Lipczynski-Soltys, to nic sie nie zmieni,
            będą jeszcze bardziej beszczelni
            • Gość: Michał Re: Lech Poznań będzie miał nowych właścicieli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.05, 11:15
              Pytanie nie kto ale na jakich zasadach i czy obecny zarząd zniesie ewentualne
              odunięcie od władzy a jeżeli mówi się że trio może zostać bo nie przeszkadza ew
              inwestorom to znaczy że sami nie do końca mają pomysł jak zrobić z Kolejorza
              klub na puchary i to taki który będzie przynosił zyski w perspektywie kilku lat
              oczywiście Mróz jest od niedawna w polskiej piłce a Remes działa nie tylko z
              pobudek ekonomicznych a przydał by się ktoś komu chodzi o to aby z Lecha zrobić
              maszynkę do zarabiania a nie kolejne logo w swojej kartotece dobroczyńców
      • Gość: Zbyszek O ile się znam na gwiazdach, to bedzie to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 00:51
        Świtalski i jeszcze dwóch "byznesmenów". Szkoden goden.
        • Gość: TP Kompletnie sie nie znasz na gwiazdach IP: *.icpnet.pl 28.06.05, 11:03
          Na gwiazdach to sie slabo znasz. Boto Switalski nie bedzie. Od 2 lata dzialasz
          na forum i za kazdym razem udowadniasz ze masz papke zamiast mozgu.
      • Gość: łysy Re: Lech Poznań będzie miał nowych właścicieli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 11:20
        Moi przedmówcy mają swietą rację , trzeba zmienić zarząd niech nowy gra w
        otwarte karty aby wszyscy mogli wiedzieć co się w klubie i z klubem dzieje.
        Co bedzie z nowymi inwestorami to sie jeszcze okarze czy chcą wydoić klub czy
        go odbudować.Doić to właściwie juz nie ma co.Pozdro dla kiboli od SMOKA.
      • Gość: P.S.. Re: Lech Poznań będzie miał nowych właścicieli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 11:21
        WIELKIE MIASTO WIELKI KLUB WIELCY LUDZIE WIELKIE INWESTYCJE WIELKA
        NIEWIADOMA...............................
      • Gość: Darkoski Re: Lech Poznań będzie miał nowych właścicieli IP: 150.254.117.* 25.06.05, 12:23
        Jak się patrzy na sponsoring w Poznaniu to trzeba się zgodzić ze stwierdzeniem,
        iz Szkoci to Poznianiacy wygnani z Wielkopolski za ROZRZUTNOŚĆ!!!
        CHCIAŁBYM I TO BARDZO ABY ZNALAZŁ SIĘ KTOŚ KTO WYPROWADZI LECHA Z TEGO GRAJDOŁKA
        W KTÓRYM JEST OBECNIE!!
      • Gość: RAUBER Wreszcie LECH będzie wielki :)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 14:01
        Cieszy mnie to niezmiernie. Oby takich podmiotów znalazło się więcej :)) Jakby
        tak VW wszedł do Lecha, byłoby miło.
        • behemot68 Re: Wreszcie LECH będzie wielki :)) 26.06.05, 22:02
          A próbowaliście wejść na oficjalna www.lech.poznan.pl.??? od kilku godzin jest mnieczynna
          • Gość: Marceli Re: Wreszcie LECH będzie wielki :)) IP: *.icpnet.pl 26.06.05, 22:33
            Nie tylko ona jest nieczynna. Nie można wejśc również na inne strony
            internetowe, którym hostuj eta sama firma co Lechowi Poznań. Choćby
            www.pocztowiec.poznan.pl. Nie ma tutaj żadnego spisku. Po prostu awaria serwera
            - ot co.

            Pozdrawiam

            Marceli
      • Gość: k.kanoniczak Re: Lech Poznań będzie miał nowych właścicieli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.05, 19:47
        Świetnie.Pensje o 50% w dół dla aktualnych Prezesów,ponieważ przy tak słabej
        grze powinni obniżyć ceny biletów dla młodzieży.
        Oby po rundzie jesiennej nie było tak jak zawsze, ponieważ przy tym składzie
        jest to bardzo prawdopodobne.
        Wierzę tylko w INWESTORÓW ,bo są poznaniakami.
        • Gość: larifari Re: Lech Poznań będzie miał nowych właścicieli IP: *.icpnet.pl 27.06.05, 10:05
          Tobie pensje w dol o 90% procent , za glupote.I za szybe Cie wstawic i mlodziez
          do lat 15 za darmo powinna ogladac.
      • Gość: drabol Bez jaj Panowie i Panie?!?!?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.05, 00:01
        Ktokolwiek Lechem będzie zarządzał nic nie zrobi jeżeli kasy nie będzie.Panowie
        MLS( tutaj dostanę po d....) nic złego w Lechu nie zrobili. Wręcz przweciwnie!
        Wpi......li się w bagno. Bo nasz ukochany klub jest finansowym bagnem. To tak
        jakby chcieć sprzedawac frytki i do każdej dokładać kilka groszy. Można tak
        jakiś czas, ale nie więcej. Panowie MLS (przypominam... i nie jestem
        przydupasem) zechcieli wpi......ć się w to bagno i LECH gra w I Lidze. Może
        wszyscy malkontenci przestaliby pierdzielić tylko przychodzić na stadion.
        Bierzmy przykład z Borusi Dortmund. Ekipa spada do II Ligi ale
        kibice "KIBICUJĄ"!!!!!!!!!
        Nasze stadionowe hasło brzmi."Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham cię, w
        moim sercu jest LECH i na dobre i na złe"

        Drabol
        • Gość: el lech racja Drabol, ale........... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 22:55
          fakt...kilka faktow przytaczasz.ale...MLS wkopal sie w finansowe bagno tak
          naprawde jeszcze w II lidze,a juz w starciu z ligowa, I-ligowa reality, jesli
          chodzi o zarzadzanie klubem i realia na rynku mediow, rekalm, transferow i
          przede wszystkim mierzeenia sily na zamiary...nie ukrywam ze mam jakis szacun
          dla nich, ze rzucili sie w to bagno, tyle ze ...zrobili to bez alternatywy - co
          dalej? wyprowadzamy lecha z II ligi i co? nadmuchujemy balon? jak wojcik w el.
          Euro 2000 czy Engel przed Koreą? nadmuchiwali i to teraz odbilo im sie czkawka.
          ..odbilo sie tez czkawka "kulczykownie" "Kolejorza", bo jak wiemy, doktorowi J.
          K., nie po drodze bylo z Lechem, a z szumu medialnego jaki zyskal wtedy,
          najbardziej skorzystala jego malzonka i Stary Browar. niestety nie Lech. Lech
          potrzebuje ludzi z wizja, ktorzy moze i teraz zacisna pasa, moze i spadniemy...
          jak Borussia ktora przytaczasz, i ktora po victoriiw LM '96, teraz stacza sie z
          Bundesligi......ale moze nam jest potrzebne koljne katharsis, by poznanski
          (czasem pesudo-) "business" zobaczyl, ze mozna stworzyc powazny klub, jesli ma
          sie poazne do pilki podejscie...i choc wiem ze wielu z nas to podrazni, to takie
          podejscie jest Grodzisku...i boje sie, ze juz niedlugo bedzie w Wawie, i (L)egla
          nam za chwile z ITI znow ucieknie... MLS wiec i poznanski biznesie...nie dopusc
          do tego...
          pozdr
      • Gość: Jacenty Re: Lech Poznań będzie miał nowych właścicieli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.05, 07:39
        czy to nadal Matrix ...! A może rzeczywiscie cos sie zmieni...?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka