Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    WALDEMAR KRYGER !!!

    02.08.02, 11:17
    DLACZEGO WCIĄŻ NIE MA WALDEMARA KRYGERA !!!
    INAUGURACJA TUŻ TUŻ, A WALDKA WCIĄŻ NIE MA.
    BARDZO PROSZĘ REDAKTORÓW PIŁKARZYKÓW O WPROWADZENIE NA LISTE TRANSFEROWĄ TEGO
    ZAWODNIKA.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka