tnf3 02.08.02, 11:17 DLACZEGO WCIĄŻ NIE MA WALDEMARA KRYGERA !!! INAUGURACJA TUŻ TUŻ, A WALDKA WCIĄŻ NIE MA. BARDZO PROSZĘ REDAKTORÓW PIŁKARZYKÓW O WPROWADZENIE NA LISTE TRANSFEROWĄ TEGO ZAWODNIKA. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj